Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Урядово-парламентська делегація відвідала Вінниччину Роздрукувати

20 грудня Перший заступник Голови Верховної Ради України Ігор Калєтнік, міністр молоді і спорту України Равіль Сафіуллін, Перший заступник міністра освіти і науки України Євген Суліма, Перший заступник міністра аграрної політики і продовольства України Іван Бісюк відвідали Вінниччину.

Основним пунктом візиту став Вінницький національний аграрний університет. Супроводжували посадовців голова обласної Ради Сергій Татусяк, заступник голови ОДА Любов Спірідонова і міський голова Володимир Гройсман.

Почесна делегація поспілкувалася зі студентським активом та викладачами, оглянула навчальні та побутові приміщення, побувала на концерті творчої самодіяльності. Віце-спікер парламенту Ігор Калєтнік охоче ділився враженнями від побаченого, зокрема, оцінив рівень навчальних умов:

– Я сподіваюся, що матеріально-технічна база і якість викладання дозволять студентам обрати саме той фах, який стане їм надійною підтримкою у житті, – зазначив І.Калєтнік.

Він сам є випускником 1993 року тоді ще Вінницького державного сільськогосподарського інституту. З нагоди 20-річчя закінчення свого навчання, віце-спікер презентував нинішнім студентам і викладачам експозицію картин у жанрі соціального реалізму. Зауваживши, що збирав колекцію понад 10 років:

– Частину експозиції мені подарували, частину я придбав. Але вирішив, що вже час її передати університету, – сказав І.Калєтнік.

У відповідь отримав підручник за авторства викладачів університету. Окрім того, професорсько-викладацький склад ВНАУ нагородили Почесними грамотами ВРУ та годинниками з символікою вищого законодавчого органу держави.

Сергій Татусяк зазначив, що саме викладачам належить найбільша роль у вихованні студентів, які мають чітку громадянську позицію та власну думку.

– ВНАУ – це кузня кадрів і справжніх громадян. І в цьому велика заслуга викладачів, – сказав С.Татусяк.

Також голова облради подякував Президенту університету Григорію Калетніку за «революцію у навчальних підходах», завдяки якій, виш став з одним із найкращих в Україні. А Ігорю Калєтніку – за активну державницьку позицію і небайдужість до Вінницького краю.

 

Повернутись Створено: 21 грудня 2013 року, 12:21 Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація