Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Уряду важливо співпрацювати з бізнесом для ефективного економічного зростання Роздрукувати

Заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук взяла участь у 12-му Європейському економічному форумі в Лодзі, який проходив 16-19 вересня. Це найбільша європейська економічна подія, створена за сприяння Управління маршала Лодзського воєводства Гжегожа Шрайбера у співпраці з основними учасниками економічного життя всієї Польщі. Протягом двох днів нарад, семінарів та лекцій тут була побудована платформа для діалогу та інтеграції регіонального та європейського економічного середовища, сприятливого для створення нових та зміцнення існуючих ділових відносин.

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецкий, який також був присутній на заході, зазначив, що особливістю успішних країн є співпраця уряду з підприємцями.

– Уряду важливо співпрацювати з бізнесом для ефективного економічного зростання, – сказав глава польського уряду. Він запевнив, що економічна політика Польщі –  обслуговувати підприємців, їхні компанії та службовців.

Щорічні економічні форуми у Лодзі здобули європейської слави завдяки високому рівню представництва, актуальній тематиці та широким можливостям, які надаються його учасникам для удосконалення та розвитку наявних знань, вмінь та навичок ведення бізнесу.

– Для мене це можливість поспілкуватися з колегами з інших країн, а також запозичити корисний досвід, адже такі події стають важливим імпульсом для поглиблення співпраці органів місцевого самоврядування, наукової та бізнес громадськості і підводить до створення інноваційних проектів, що сприятимуть розвитку взаємних міжнародних контактів, – зазначила Інна Кухарчук. – Подібні заходи є надзвичайно цінними та цікавими, особливо для українських промисловців та підприємців, адже процес переведення малого та середнього бізнесу на цивілізовані, європейські стандарти в Україні наразі перебуває на початковому етапі. Для нашої держави необхідний досвід інших країн у вправності організації та ведення проектів бізнесу, в ефективності виробництва та застосування іновацій.

В рамках проведення заходу представники провідних міжнародних компаній демонстрували, як побудувати потужні бренди на глобальному рівні, спираючись на регіональні можливості.

Повернутись Створено: 19 вересня 2019 року, 16:22 Переглядів: 175

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація