Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Успішні студенти мистецьких навчальних закладів отримують стипендії з обласного бюджету Роздрукувати

Протягом дев’ять місяців цього року на розвиток культури в області витрачено 34 мільйони гривень. Про використані кошти за Програмою розвитку культури Вінницької області на 2018-2022 роки повідомляють в управлінні культури і мистецтв облдержадміністрації.

Зокрема, задля формування позитивного іміджу регіону проведено XVI міжнародний фестиваль ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. Мекк та органної музики «Музика в монастирських мурах», V обласний фестиваль народної творчості «Різдвяне диво» у м. Вінниці та Іллінецькій ОТГ, ІІІ обласний фестиваль ромської культури «Девлеса ромале» в м. Калинівці, обласну культурно-мистецьку акцію «Плеяда митців Вінниччини», Всеукраїнське літературно-мистецьке свято сатири і гумору ім.С.Руданського в м. Калинівці та с. Хомутинці, V Всеукраїнське свято народного мистецтва «Великодня писанка», мистецький проєкт «Мальована хата» в с. Носиківка Шаргородського району, Всеукраїнський фестиваль майстрів народної творчості «Бушанська пектораль» у с. Буші Ямпільського району та міжнародний фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST.

Також Програмою передбачена виплата щорічних стипендій та премій. Зокрема, Всеукраїнську літературно-мистецьку премію імені Степана Руданського 2019 року профінансовано на 20 тис. грн. Лауреат цьогорічної премії отримав 14 тис. грн, а дипломанти, що посіли друге та третє місця – одержали по 3 тис. грн.  На цьогорічну Всеукраїнську літературну премію імені Михайла Коцюбинського передбачено фінансування розміром у 60 тис. грн для трьох номінацій – «Художня література», «Науково-популярна література» та «Дитяча література». Винагорода у кожній з номінацій становила по 20 тис. грн.

Протягом 2019 року персональні стипендії отримають митці галузі культури – 75,5 тис. грн, письменники Вінниччини – 81 тис. грн, кращі студенти Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича – 8,1 тис. грн та Тульчинського коледжу культури – 5,4 тис. грн. Всього у Вінницькій області цього року стипендії отримають 40 стипендіатів вищих мистецьких навчальних закладів.

Впродовж дев’яти місяців 2019 року для розвитку професійного та аматорського мистецтва проведено низку творчих вечорів співаків, майстрів, художників, акторів, керівників творчих колективів за підтримки Програми розвитку культури Вінницької області на 2018-2022 роки.

Всього на 2019 рік Програмою передбачено фінансування у розмірі 47 млн 475 тис. грн. 

Повернутись Створено: 8 листопада 2019 року, 15:35 Переглядів: 191

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація