Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Успішні студенти мистецьких навчальних закладів отримують стипендії з обласного бюджету Роздрукувати

Протягом дев’ять місяців цього року на розвиток культури в області витрачено 34 мільйони гривень. Про використані кошти за Програмою розвитку культури Вінницької області на 2018-2022 роки повідомляють в управлінні культури і мистецтв облдержадміністрації.

Зокрема, задля формування позитивного іміджу регіону проведено XVI міжнародний фестиваль ім. П.І. Чайковського та Н.Ф. Мекк та органної музики «Музика в монастирських мурах», V обласний фестиваль народної творчості «Різдвяне диво» у м. Вінниці та Іллінецькій ОТГ, ІІІ обласний фестиваль ромської культури «Девлеса ромале» в м. Калинівці, обласну культурно-мистецьку акцію «Плеяда митців Вінниччини», Всеукраїнське літературно-мистецьке свято сатири і гумору ім.С.Руданського в м. Калинівці та с. Хомутинці, V Всеукраїнське свято народного мистецтва «Великодня писанка», мистецький проєкт «Мальована хата» в с. Носиківка Шаргородського району, Всеукраїнський фестиваль майстрів народної творчості «Бушанська пектораль» у с. Буші Ямпільського району та міжнародний фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST.

Також Програмою передбачена виплата щорічних стипендій та премій. Зокрема, Всеукраїнську літературно-мистецьку премію імені Степана Руданського 2019 року профінансовано на 20 тис. грн. Лауреат цьогорічної премії отримав 14 тис. грн, а дипломанти, що посіли друге та третє місця – одержали по 3 тис. грн.  На цьогорічну Всеукраїнську літературну премію імені Михайла Коцюбинського передбачено фінансування розміром у 60 тис. грн для трьох номінацій – «Художня література», «Науково-популярна література» та «Дитяча література». Винагорода у кожній з номінацій становила по 20 тис. грн.

Протягом 2019 року персональні стипендії отримають митці галузі культури – 75,5 тис. грн, письменники Вінниччини – 81 тис. грн, кращі студенти Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича – 8,1 тис. грн та Тульчинського коледжу культури – 5,4 тис. грн. Всього у Вінницькій області цього року стипендії отримають 40 стипендіатів вищих мистецьких навчальних закладів.

Впродовж дев’яти місяців 2019 року для розвитку професійного та аматорського мистецтва проведено низку творчих вечорів співаків, майстрів, художників, акторів, керівників творчих колективів за підтримки Програми розвитку культури Вінницької області на 2018-2022 роки.

Всього на 2019 рік Програмою передбачено фінансування у розмірі 47 млн 475 тис. грн. 

Повернутись Створено: 8 листопада 2019 року, 15:35 Переглядів: 502

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація