23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Увага! Конкурс! Роздрукувати

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС ПРОЕКТУ «СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ» ДЛЯ ТЕРИТОРІАЬНИХ ГРОМАД КОЗЯТИНСЬКОГО, ПІЩАНСЬКОГО ТА ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

З 4 липня Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) розпочав впровадження проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури». Фінансування проекту буде здійснюватися за рахунок гранту Уряду Німеччини через німецький банк розвитку KfW.

У рамках Проекту планується впровадження мікропроектів на рівні територіальних громад сіл та малих міст (до 50 тис. населення) Козятинського, Піщанського та Ямпільського районів.

Участь територіальних громад у Проекті полягатиме у реалізації мікропроекту на базі об’єкту соціальної сфери: школи; дитячі садочки; амбулаторії, фельдшерсько-акушерські пункти; будинки культури, клуби, бібліотеки; водогони.

Реалізація мікропроектів передбачає проведення ремонтно-будівельних робіт, придбання обладнання, проведення навчання та консультаційних послуг для громад. УФСІ фінансуватиме 80% вартості мікропроектів.

Для участі у конкурсі мікропроектів кожна територіальна громада має виконати наступні вимоги:

об’єкт соціальної сфери, що пропонується для участі у конкурсі має бути обраним загальними зборами громади;
оцінена вартість мікропроекту має бути не меншою еквіваленту 50 000 євро та не більшою ніж еквівалент 150 000 євро.;
місцева громада повинна вкласти в реалізацію мікропроекту не менше 20% його вартості;
громада, на підтвердження реальності технічного рішення, надає проектно-кошторисну документацію, погоджену УФСІ та затверджену згідно з вимогами діючого законодавства;  
перевагу матимуть мікропроекти, які містять комплексні рішення з питань енергозбереження. Економія енергії по кожному мікропроекту має скласти не менше 20%. 
є гарантії забезпечення життєздатності об’єкту не менше 15 років.

До 20 липня ініціативні групи територіальних громад мають подати Попередні заявки за формою встановленого зразка. Після цього громади мають надати УФСІ інформацію щодо часу  та  місця проведення загальних зборів громади; провести загальні збори, на яких має бути визначений об’єкт, підтверджено готовність громади співфінансувати мікропроект та обраний склад Агенції з впровадження мікропроекту.

До 10 серпня територіальні громади мають подати Витяг з протоколу загальних зборів, лист реєстрації присутніх на зборах, а також 3 фотографії загальних зборів на їх підтвердження (фото президії, голосування, загальний план, щоб пересвідчитись у кількості присутніх).

До 27 серпня територіальні громади мають подати Мікропроектні пропозиції за формою та проектно-кошторисну документацію.

Заповнені належним чином Попередні заявки та Мікропроектні пропозиції слід надсилати за адресою Львівського регіонального представництва УФСІ: м.Львів, 79058, вул. Липинського, 11, кімн.407, GFilimonova@lv.usif.org.ua.

Більш детальну інформацію про умови участі у проекті, а також бланки Попередньої заявки та Мікропроектної пропозиції шукайте на сайті www.usif.org.ua.

Контактні особи: Козятинський район – Сергій Кононенко, тел. (066) 498 00 02; Піщанський та Ямпільський район – Тетяна Бовт, тел. (099) 482 56 38.

Український фонд соціальних інвестицій

Повернутись Створено: 8 липня 2013 року, 15:06 Переглядів: 1054

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація