Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Увага! Конкурс! Роздрукувати

Єврорегіон «Дністер» шукає експерта зі стратегічного планування

Міжнародна громадська організація «Регіональний центр транскордонного співробітництва Єврорегіон «Дністер» в рамках програми з підтримки організаційної спроможності, що впроваджується у межах проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER) оголошує конкурс на відбір тренера (експерта), який має досвід проведення тренінгів зі стратегічного планування та практику розробки дієвих стратегічних планів.

В рамках гранту передбачається провести:

1. одноденний тренінг зі стратегічного планування для членів організації та розробка проекту стратегічного плану, який буде протягом місяця обговорено та доопрацьовано членами організації (орієнтовна дата 15.06.2012)
2. одноденна консультація експерта з приводу обговорення стратегічного плану організації на наступні 5 років, з метою доопрацювання та підготовки остаточного варіанту, який буде затверджено на засіданні Ради Єврорегіону «Дністер» (орієнтовна дата 17.07.2012).

Для участі в конкурсі необхідно надати включно до 13.06.2012 року: резюме, план тренінгу, суму гонорару за проведення тренінгу та консультації, вартість проїзду до м.Вінниці і у зворотному напрямку.
Видатки на харчування, проїзд, гонорар для тренера (експерта), друк роздаткових матеріалів покривають організатори.

Для отримання додаткових роз’яснень звертайтеся: http://dniester.eu/, Наталія Гижко, координатор- 066 731 35 69, strela@svitonline.com


Повернутись Створено: 7 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 781

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація