26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Увага конкурс! Роздрукувати


Єврорегіон «Дністер» оголошує міжнародний конкурс дитячих малюнків на тему: «Наша мета – європейський добробут»

1. Мета конкурсу:
Згідно зі ст. 13 ч.1 Конвенції ООН про права дитини, у них є «право вільно висловлювати свої думки в усній, письмовій чи друкованій формі, у форму творів мистецтва чи за допомогою інших засобів на вибір дитини».
Головна мета конкурсу – сприяти розвитку дитячої творчості, залучення якнайширшого кола дітей до активної роботи по підвищенню творчого, інтелектуального рівня підростаючого поколінні, визначення головних європейських цінностей і стандартів життя та їх реалізація в Україні та республіці Молдова.
Головними завданнями конкурсу є:
• Виховання почуття гідності за свій народ та висловлення власної думки через малюнок про подальший розвиток Європейської політики для майбутнього України та Республіки Молдова.
• Виявлення і відзначення найкращих мистецьких робіт.

2. Організатори конкурсу
Організатором конкурсу є Міжнародна громадська організація «Регіональний центр транскордонного співробітництва Єврорегіон «Дністер». Безпосередньо організацію та проведення конкурсу здійснює Оргкомітет.

3. Учасники конкурсу
Учасники конкурсу – учні загальноосвітніх навчальних закладів Вінницької області (Україна) и районів Окниця, Сорока, Дондушень, Резина, Флорешти, Шолданешти, Дубоссари (Республіка Молдова) незалежно від їхнього типу, форми власності та підпорядкування.
Учасником конкурсу може стати кожен учень загальноосвітніх навчальних закладів вищезазначених адміністративно-територіальних одиниць. Конкурс проводитиметься в трьох категоріях: для учнів молодших, середніх та старших класів.

4. Дитячий малюнок має висвітлювати такі теми:
• Дністер – річка, що об’єднує;
• Україна Молдова – європейська держава;
• Я і моя сім’я – йдемо до Європи;
• Єврорегіон «Дністер» в центрі об’єднаної Європи.
Кількість робіт для однієї особи приймається без обмежень. Малюнки, що подаються на конкурс, мають бути надіслані на поштову адресу:
 для учасників Вінницької області: 21100, МГО Єврорегіон «Дністер», вул. Соборна, 70, Україна.
 для учасників районів Молдови: Представництво Єврорегіон «Дністер», МD - 3000, м. Сорока, Республіка Молдова, вул. Штефан чел Маре, 5
Листи необхідно надсилати з позначкою «на конкурс» до 30 квітня 2013 р.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном:
 +38 (0432) 53-09-59 (для учасників Вінницької області)
 +373-68 22-12-21 (для учасників районів Республіки Молдова)
Підсумки конкурсу на кращий малюнок будуть проведені до Днів Європи (18 травня 2013 року).
Рішення журі вважатиметься остаточним.
Товариство зберігає за собою право вносити незначні зміни до умов конкурсу. Зміни будуть мати силу від моменту їх публікації на сайті організації www.dniester.eu

5. Вимоги до оформлення матеріалів, що надсилаються на конкурс:
• Малюнки виконуються на папері у форматі А2,А3,А4
• Малюнок виконується в будь-якому стилі та різними матеріалами (олівець, фарба, туш, фломастери).
• До малюнку додаються на окремому папері дані про автора (прізвище, ім’я, по батькові, рік народження, місце проживання, повна поштова адреса, контактні дані), назва та місце знаходження навчального закладу, клас.
Роботи, подані на конкурс, учасникам не повертаються, рецензії на них не надаються.

6. Нагородження учасників конкурсу:
Переможці конкурсу у кожній номінації нагороджуються грамотами та пам’ятними подарунками.
Автори найкращих робіт у своїх вікових групах з Вінницької області отримають туристичні путівки до Республіки Молдова, а автори з районів Республіки Молдова зможуть відвідати Україну.


Повернутись Створено: 15 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 876

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація