Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Увічнення пам’яті Роздрукувати

На вінничан очікує вихід альбому «Велич подвигу народного»

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбулося чергове засідання редакційної колегії, яку очолює заступник голови Вінницької обласної Ради - заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик. В ході обговорень було заслухано та враховано низку зауважень і пропозицій стосовно макету видання, текстового та ілюстративного наповнення щодо видання альбому «Велич подвигу народного».

На виконання Указу Президента України від 19 жовтня 2012 року №604/2012 «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» і розпорядження голови Вінницької обласної Ради від 1 лютого 2013 року №213 «Про підготовку та видання альбому «Велич подвигу народного» з метою увічнення пам’яті про події та учасників Великої Вітчизняної війни на території Вінницької області, патріотичного виховання молоді створено редакційну колегію та підготовлено до видання Вінницьким обласним краєзнавчим музеєм альбом «Велич подвигу народного».
Свої думки щодо вже опрацьованого матеріалу висловили голова колегії Степан Нешик, члени редколегії: директор Державного архіву Вінницької області Юрій Легун, заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, директор Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерина Висоцька та інші представники редакційної колегії.
Альбом «Велич подвигу народного» — віддзеркалення легендарної історії Вінниччини часів Великої Вітчизняної війни, її кривавих і героїчних сторінок, данина шани і захоплення величним подвигом народу. З плином часу віддаляється від нас відголос найжорстокішої і найкривавішої війни XX століття. Для нинішнього та наступних поколінь важливим є збереження пам’яті про ті трагічні події, про життя і подвиг тих, хто творив історію і врятував світ.
Розкриття нових фактів в альбомі дає змогу вписувати нові сторінки в історію Другої світової війни. Для сучасників важливим є об’єктивне висвітлення подій. Автори цього видання спробували відкинути усі зайві нашарування версій, гіпотез і суб’єктивних тверджень та викласти лише документально обґрунтовану інформацію. На сторінках альбому представлені нові для читачів світлини, документи, пов’язані з воєнною та повоєнною Вінниччиною.

Повернутись Створено: 15 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 914

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація