Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

В 2016 році підшефним військовим частинам та правоохоронним органам з обласного бюджету спрямовано 9 мільйонів гривень Роздрукувати

В ході пленарного засідання 21-ої сесії обласної Ради директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко проінформував присутніх про хід виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 35.

Виступаючи, Сергій Дмитрович зауважив, що з початку дії Програми на виконання її заходів було спрямовано 14 млн. 840 тис. грн., у тому числі, в 2016 році - 9 мільйонів, та у січні-квітні 2017 року - 5 млн. 840 тис. грн.

–  За сумою коштів, яка спрямована на виконання заходів програми, Комплексна оборонно-правоохоронна програма Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина — взаємна відповідальність влади та громад» займає перше місце з усіх 52 діючих обласних програм, – зауважив під час виступу Сергій Вовченко.

В рамках виконання заходів Програми забезпечено організацію та проведення на території області командно-штабних навчань і тренувань з територіальної оборони, а саме:

- стратегічного командно-штабного навчання з практичним відмобілізуванням підрозділів територіальної оборони на навчальні збори «Весняний грім - 2016» та формуванням 1 окремого стрілецького батальйону;

- комплексного командно-штабного навчання з практичними діями військ «Південний вітер - 2016»;

- командно-штабного тренування з територіальної оборони «Таврія».

Департаментом цивільного захисту розроблено угоди про організацію шефства, відпрацьовані та затверджені плани шефства над визначеними військовими частинами.

На реалізацію заходів, визначених Указом Президента України «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України» та розпорядження голови облдержадміністрації, відповідно до якого встановлено шефство над усіма військовими частинами, розташованими на території області, в 2016 році підшефним військовим частинам та правоохоронним органам з обласного бюджету спрямовано 9 млн. грн.

Також до депутатів обласної Ради звернулись адміністрація Могилів-Подільського прикордонного загону та військової частини В4050 щодо спорудження пам’ятних знаків, які увіковічнювали б пам’ять воїнів, загиблих у АТО.

- Необхідно розширити зміст програм, предбачивши таке надважливе, як увічнення пам’яті загиблих військовослужбовців, - сказав перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. – У Гайсині планують встановити пам’ятник на Алеї Слави для увічнення пам’яті 14 загиблих воїнів.

 

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 14:09 Переглядів: 572

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація