Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

В 2016 році підшефним військовим частинам та правоохоронним органам з обласного бюджету спрямовано 9 мільйонів гривень Роздрукувати

В ході пленарного засідання 21-ої сесії обласної Ради директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко проінформував присутніх про хід виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 35.

Виступаючи, Сергій Дмитрович зауважив, що з початку дії Програми на виконання її заходів було спрямовано 14 млн. 840 тис. грн., у тому числі, в 2016 році - 9 мільйонів, та у січні-квітні 2017 року - 5 млн. 840 тис. грн.

–  За сумою коштів, яка спрямована на виконання заходів програми, Комплексна оборонно-правоохоронна програма Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина — взаємна відповідальність влади та громад» займає перше місце з усіх 52 діючих обласних програм, – зауважив під час виступу Сергій Вовченко.

В рамках виконання заходів Програми забезпечено організацію та проведення на території області командно-штабних навчань і тренувань з територіальної оборони, а саме:

- стратегічного командно-штабного навчання з практичним відмобілізуванням підрозділів територіальної оборони на навчальні збори «Весняний грім - 2016» та формуванням 1 окремого стрілецького батальйону;

- комплексного командно-штабного навчання з практичними діями військ «Південний вітер - 2016»;

- командно-штабного тренування з територіальної оборони «Таврія».

Департаментом цивільного захисту розроблено угоди про організацію шефства, відпрацьовані та затверджені плани шефства над визначеними військовими частинами.

На реалізацію заходів, визначених Указом Президента України «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України» та розпорядження голови облдержадміністрації, відповідно до якого встановлено шефство над усіма військовими частинами, розташованими на території області, в 2016 році підшефним військовим частинам та правоохоронним органам з обласного бюджету спрямовано 9 млн. грн.

Також до депутатів обласної Ради звернулись адміністрація Могилів-Подільського прикордонного загону та військової частини В4050 щодо спорудження пам’ятних знаків, які увіковічнювали б пам’ять воїнів, загиблих у АТО.

- Необхідно розширити зміст програм, предбачивши таке надважливе, як увічнення пам’яті загиблих військовослужбовців, - сказав перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. – У Гайсині планують встановити пам’ятник на Алеї Слави для увічнення пам’яті 14 загиблих воїнів.

 

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 14:09 Переглядів: 600

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація