Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В аеропорту Служба безпеки України провела антитерористичну операцію Роздрукувати

22 листопада на базі комунального підприємства „Аеропорт Вінниця” відбулося тактико-спеціальне навчання щодо відпрацювання порядку проведення антитерористичної операції на об’єктах авіаційного транспорту. Голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та Вінницький міський голова Сергій Моргунов були присутні під час проведення силової фази операції.

Управління координаційної служби АТЦ при Управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області на чолі з Ігорем Шкуратом відпрацювали звільнення від терористів заручників. Згідно з легендою, терористи вимагали 15 млн. доларів, звільнення в’язня з Вінницької установи виконання покарань, поплічника терористів, та повну заправку паливом літака. Внаслідок злагоджених дій силових структур та правоохоронних органів вдалося знешкодити тетористів і звільнити заручників.

Також був відпрацьований механізм гасіння пожежі, знешкодження вибухових пристроїв та диверсійних бригад.

Після завершення тактико-спеціального навчання оперативний штаб, до складу якого увійшли керівництво області та міста, правоохоронних органів, силових структур, прокуратури, підбив підсумки проведення операції та вказав на недоліки в організаційних питаннях щодо безпеки проведення таких заходів і пропускної системи на період проведення силової фази навчання.

Повернутись Створено: 22 листопада 2016 року, 19:03 Переглядів: 1323

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація