Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В Агенції з’явився додатковий напрям діяльності Роздрукувати

6 жовтня в офісі Агенції регіонального розвитку експерт Вінницької філії центру ресурсоефективного та чистого виробництва Валерій Редчик вручив Директору Агенції Наталії Гижко сертифікат за успішно пройдений навчально-практичний курс «Впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва на підприємствах згідно з методикою ЮНІДО з РЕЧВ».

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва (Центр РЕЧВ) створено у 2013 році в рамках програми ООН з промислового розвитку з ресурсоефективного та більш чистого виробництва. Проект фінансується Швейцарською Конфедерацією та Республікою Австрія.

Метою створення Центру є підвищення ефективності використання ресурсів, конкурентоспроможності промисловості України та зменшення її впливу на оточуюче середовище. Діяльність в рамках проекту спрямована на впровадження методики ЮНІДО з РЕЧВ для забезпечення національної промисловості необхідними інструментами сталого розвитку, що дозволяє вітчизняним підприємствам забезпечити відповідність виробничих процесів вимогам національних і міжнародних стандартів якості та екології.

Центр ресурсоефективного й чистого виробництва здійснює оцінку ефективності використання ресурсів на підприємстві, технічний консалтинг, сприяє пільговому фінансуванню, проводить тренінги, забезпечує зв’язки з громадськістю  для підприємств, які впровадили в господарську практику методику ресурсоефективного  та  більш чистого виробництва. Детальніше про роботу Центру РЕЧВ можна дізнатись за посиланням http://www.recpc.kpi.ua/ru/

Таким чином, Агенція приєдналась до напряму роботи щодо ресурсоефективного та чистого виробництва. Відтепер, з питань отримання консультацій, або проведення навчань щодо сучасних технологій енергозбереження та раціонального використання ресурсів можна звертатись до Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

Повернутись Створено: 9 жовтня 2017 року, 12:35 Переглядів: 345

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація