Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В день останнього дзвоника голова обласної Ради Сергій Свитко відвідав рідну Буднянську школу на Шаргородщині Роздрукувати

29 травня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко завітав на свято останнього дзвоника до середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (Буднянський навчально-виховний комплекс) у селі Будне Шаргородського району. Саме у цьому селі Сергій Свитко розпочав своє навчання і пішов до першого класу місцевої школи у далекому 1969 році.

Керівника обласної Ради зустріли школярі за давнім українським звичаєм – хлібом-сіллю. Серед учасників свята, які прибули привітати школярів та випускників із завершенням навчального року, були також інші поважні гості: заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Андрій Лисак, голова Шаргородської районної ради Володимир Павельський, депутат Шаргородської районної ради, засновник Народного Руху України на Шаргородщині Олександр Лихоманов та інші посадовці.

Урочистості розпочалися із внесення Державного Прапору України та виконання Державного Гімну. З вітальним словом виступили гості свята, школярам випускникам та їхнім батькам бажали успіхів у навчанні, добра і щасливої життєвої дороги.

Голова обласної Ради звернувся із зворушливими словами до керівництва Буднянської школи, вчителів, вихователів, школярів та їхніх батьків, побажав їм здоров’я, добра, миру та Божого благословення

- Сьогодні на сході України відбувається боротьба з московською ордою за утвердження української незалежності. Гинуть кращі сини нашого народу за суверенність і територіальну цілісність української держави. Однак я знаю, що ми за прикладом наших сусідів – поляків та румунів, також збудуємо європейську демократичну державу. Саме оці дітки – школярі, я переконаний, будуть мати щасливе майбутнє. Хочу подякувати усім вчителям за вашу важливу працю, за відданість справі, за те, що Ви віддаєте своє серце дітям. Ви виховуєте нове покоління українських патріотів, українських героїв, покоління, яке збудує омріяну Україну. Дякую батькам, що виростили і виховали гарних дітей. Бажаю учням, у першу чергу випускникам – щасливої долі. Нехай ваші мрії збуваються. Впевнений, що Буднянська школа дала вам і дає чудові знання, гарне виховання. Вірю, що на Вас чекає щасливе майбутнє, - сказав Сергій Свитко.   

Очільник обласної Ради вручив вчителям школи почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації, а кращим учням школи - грамоти і дипломи за особливі успіхи та досягнення у навчанні, випускникам - свідоцтва про закінчення школи. У подарунок рідній школі Сергій Свитко привіз футбольні, волейбольні і баскетбольні м’ячі.

Керівник обласної Ради із іншими гостями також ознайомилися із матеріально-технічним станом освітнього закладу, розпитали про потреби колективу та проблемні питання, які потребують вирішення.  Цього року Буднянська СЗОШ І-ІІ ступенів випустила 5 юнаків та дівчат. Всього у школі навчається 67 дітей, які є успішними учасниками різних олімпіад і конкурсів не тільки районнного та обласного рівня, а і всеукраїнського.

Повернутись Створено: 30 травня 2015 року, 08:44 Переглядів: 1103

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація