Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В день прийняття рішення про безвізовий режим у Вінниці підняли прапор Європейського Союзу Роздрукувати

11 травня об 11 годині Рада міністрів Європейського Cоюзу схвалила рішення про надання безвізового режиму для громадян України. Після офіційного підписання документу 17 травня у Страсбурзі, власники біометричних паспортів зможуть вільно подорожувати в країни Євросоюзу. 

У Вінниці на площі Незалежності, біля міської ради, відбулось офіційне підняття Державного прапора України та прапора Європейського Союзу. Захід приурочили до святкування Дня Європи, яке відбудеться 20 травня по всій Україні.

Участь в урочистостях взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутати обласної та міської рад, представники дипломатичного корпусу, громадських організацій, студентська та учнівська молодь, громадськість Вінниччини.

Право підняти Державний прапор України та Європейського Союзу отримали уповноважений міського голови з прав дитини, учасниця парламентських слухань у Верховній Раді України, призер всеукраїнських, обласних та міських олімпіад з історії та правознавства, учениця вінницької школи №35 Вікторія Сологуб, переможець Всеукраїнських олімпіад з математики, фізики, інформатики, астрономії, учень фізико-математичної гімназії №17 Матвій Стретень, золотий призер Міжнародних конкурсів ІТ-технологій та комп’ютерної графіки, переможець чемпіонатів України з легкої атлетики, багаторазовий чемпіон Вінницької області з легкої атлетики та легкоатлетичних багатоборств, студент факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету Олександр Недоснований та переможниця міжнародних та Всеукраїнських конкурсів з комп’ютерної графіки, інноваційних технологій та комп’ютерної інженерії Вінницького Національного технічного університету Наталія Копитко.

Під час церемонії підняття стягів пролунав державний і європейський гімн у виконанні духового оркестру Повітряних Сил. Військовослужбовці Вінницького гарнізону віддали почесті з нагоди підняття прапору України та стягу Євросоюзу.

 

Повернутись Створено: 11 травня 2017 року, 15:54 Переглядів: 694

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація