Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В День Святого Миколая учні Тростянецького району отримали солодкі подарунки Роздрукувати

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая.

Тож саме сьогодні голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, депутат обласної Ради Геннадій Мазур завітав з новорічними вітання та подарунками до учнів Цибулівської і Глибочанської загальноосвітніх шкіл та до малечі Глибочанського дошкільного навчального закладу «Струмок» Тростянецького району.

– Напевно, кожна дитина найбільше чекає свято Святого Миколая. Цей день дарує кожному віру у здійснення найзаповітніших мрій, закладає в дитячі душі світлі почуття доброти, радості й втіхи. Щасливі очі дітей є найбільшою подякою в День Святого Миколая, в якого нам потрібно ще багато вчитися, – прокоментував своє благодійництво Геннадій Федорович.

До святкування Дня Святого Миколая дітлахи готувалися дуже старанно – прикрасили святково зали, вивчили віршики, пісні та таночки.

Повернутись Створено: 19 грудня 2019 року, 16:49 Переглядів: 273

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація