2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В День захисника України 1-а штурмова рота батальйону «Айдар» отримала в подарунок позашляховик «Ніссан» Роздрукувати

Зі святом Дня захисника України, Днем українського козацтва та релігійним святом Покрови Пресвятової Богородиці бійців на сході країни привітав заступник керівника апарату Вінницької обласної Ради  Ігор Хміль.

Для нього така поїздка не перша, адже Ігор Вікторович постійно здійснює виїзди в зону проведення антитерористичної операції та надає волонтерську допомогу бійцям АТО.

Цього разу до традиційних вантажів додався позашляховик «Ніссан». Його отримала 1-а штурмова рота батальйону «Айдар» від Благодійного фонду Ігоря Хміля «Добродар» і Спілки учасників АТО м. Вінниці та Вінницької області. Автомобіль призначений для виконання тактичних завдань. Позашляховик купили за кордоном, а вінницькі автослюсарі переобладнали його до роботи в зоні розмежування, щоб у критичних ситуаціях «сталевий кінь» не підвів наших захисників.

– Військові неодноразово наголошують, що в умовах прифронтового бездоріжжя та осінньої сльоти будь-яка техніка дуже швидко виходить із ладу, тож цей позашляховик з підвищеною прохідністю надзвичайно потрібний, – прокоментував заступник керівника апарату Вінницької обласної Ради  Ігор Хміль. – Як зауважили при зустрічі бійці, машина виконуватиме роль помічника, вона завжди доставить їх туди, куди інший транспорт не зможе пройти, тож потреба у такій техніці завжди нагальна.

Поїздка була спланована так, щоб День захисника України відзначити разом із бійцями на східній межі протистояння. До складу волонтерської колони увійшли вісім депутатів Київської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» разом з головою фракції Сергієм Гусовським, депутатом Вінницької обласної Ради Ігорем Хмілем, а також екс-комбатом батальйону «Київ-12», полковник Андрій Микита, співзасновники громадської організації «Київська міська спілка ветеранів АТО» Ігор Маріо та Максим Борозенець, голова Вінницької обласної спілки «Учасники бойових дій – Вінниччина» Вадим Хитрич.

Волонтерський маршрут проліг через військові частини, які дислокуються у Волновасі, Докучаєвську, Авдіївці. Зустрілися також із бійцями 30-ї бригади ЗСУ, 12-го батальйону ЗСУ. Усі вони, а також бійці на блок-постах отримали продукти тривалого зберігання, теплі речі, маскувальні сітки та засоби гігієни, які доправили на лінію розмежування кількома машинами. 

В усіх місцях дислокації військових частин, де побувала волонтерська колона, бійці вдячні за увагу до їхніх потреб, за патріотизм та відповідальність тих, хто з’єднує мирну Україну із її тривожним сходом — невтомних і мужніх волонтерів.

Повернутись Створено: 19 жовтня 2016 року, 18:07 Переглядів: 1297

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація