6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

В День захисника України 1-а штурмова рота батальйону «Айдар» отримала в подарунок позашляховик «Ніссан» Роздрукувати

Зі святом Дня захисника України, Днем українського козацтва та релігійним святом Покрови Пресвятової Богородиці бійців на сході країни привітав заступник керівника апарату Вінницької обласної Ради  Ігор Хміль.

Для нього така поїздка не перша, адже Ігор Вікторович постійно здійснює виїзди в зону проведення антитерористичної операції та надає волонтерську допомогу бійцям АТО.

Цього разу до традиційних вантажів додався позашляховик «Ніссан». Його отримала 1-а штурмова рота батальйону «Айдар» від Благодійного фонду Ігоря Хміля «Добродар» і Спілки учасників АТО м. Вінниці та Вінницької області. Автомобіль призначений для виконання тактичних завдань. Позашляховик купили за кордоном, а вінницькі автослюсарі переобладнали його до роботи в зоні розмежування, щоб у критичних ситуаціях «сталевий кінь» не підвів наших захисників.

– Військові неодноразово наголошують, що в умовах прифронтового бездоріжжя та осінньої сльоти будь-яка техніка дуже швидко виходить із ладу, тож цей позашляховик з підвищеною прохідністю надзвичайно потрібний, – прокоментував заступник керівника апарату Вінницької обласної Ради  Ігор Хміль. – Як зауважили при зустрічі бійці, машина виконуватиме роль помічника, вона завжди доставить їх туди, куди інший транспорт не зможе пройти, тож потреба у такій техніці завжди нагальна.

Поїздка була спланована так, щоб День захисника України відзначити разом із бійцями на східній межі протистояння. До складу волонтерської колони увійшли вісім депутатів Київської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» разом з головою фракції Сергієм Гусовським, депутатом Вінницької обласної Ради Ігорем Хмілем, а також екс-комбатом батальйону «Київ-12», полковник Андрій Микита, співзасновники громадської організації «Київська міська спілка ветеранів АТО» Ігор Маріо та Максим Борозенець, голова Вінницької обласної спілки «Учасники бойових дій – Вінниччина» Вадим Хитрич.

Волонтерський маршрут проліг через військові частини, які дислокуються у Волновасі, Докучаєвську, Авдіївці. Зустрілися також із бійцями 30-ї бригади ЗСУ, 12-го батальйону ЗСУ. Усі вони, а також бійці на блок-постах отримали продукти тривалого зберігання, теплі речі, маскувальні сітки та засоби гігієни, які доправили на лінію розмежування кількома машинами. 

В усіх місцях дислокації військових частин, де побувала волонтерська колона, бійці вдячні за увагу до їхніх потреб, за патріотизм та відповідальність тих, хто з’єднує мирну Україну із її тривожним сходом — невтомних і мужніх волонтерів.

Повернутись Створено: 19 жовтня 2016 року, 18:07 Переглядів: 1132

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація