Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

В дитсадку освоєно 70 тисяч гривень за результатами конкурсу проектів розвитку територіальних громад Роздрукувати

В ході робочої поїздки до Оратова, голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ Тетяна Редько ознаймились з Оратівським дошкільним закладом «Сонечко».

Директор закладу Наталія Рабчевська розповіла, що минулого року із селищного бюджету для будівництва опалювального пункту на твердому паливі було виділено 689 тис. грн.

- Впродовж жовтня-листопада 2016 року, в рамках проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» та завдяки участі у 13-му Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, в дитячому садочку замінено систему опалення та утеплено горищне перекриття,– повідомила Наталія Василівна. – Всього освоєно 410,7 тис. грн., з них 251,4 тис. грн. - кошти проекту, 20,5 тис. грн. - кошти громадської організації «Фонд розвитку територіальної громади смт Оратів», 138,8 тис. грн. з місцевого бюджету, та 70 тис. грн. залучено в результаті перемоги у 13 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

Також в ДНЗ проведено термомодернізацію: замінено перекриття даху, відремонтовано евакуаційні виходи, утеплено зовнішні стіни фасаду.  Вартість зазначених робіт становила 1751,3 тис. грн.. З них 1727,8 тис. грн. - субвенція з держаного бюджету.

Крім того, за рахунок державного бюджету закуплено нові меблі на суму 200 тис. грн.

В дошкільного навчального закладі «Сонечко» є філія, яка розташована в селі Рожична, де також проведено низку ремонтних робіт. Зокрема, за рахунок коштів з державного бюджету в сумі 670,0 тис. грн. та коштів фермерського господарства «Ескіт», замінено 23 металопластикових вікна на першому поверсі, утеплено підлогу, облаштовано внутрішню каналізацію, утеплено стелю вологостійким гіпсокартоном, здійснено монтаж електропроводки, перенесено центральний вхід, закуплено котел і побудовано котельню, поштукатурені стіни, закуплено плитку та встановлено дитячий майданчик.

Окрім дошкільного закладу, голова обласної Ради Анатолій Олійник оглянув приміщення музичної школи та ознайомився із експонатами Оратівського краєзнавчого музею, де він та депутат обласної Ради Тетяна Редько залишили свої позитивні коментарі в книзі відгуків.

 

 

 

Повернутись Створено: 5 квітня 2017 року, 19:07 Переглядів: 981

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація