Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

В дитсадку освоєно 70 тисяч гривень за результатами конкурсу проектів розвитку територіальних громад Роздрукувати

В ході робочої поїздки до Оратова, голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ Тетяна Редько ознаймились з Оратівським дошкільним закладом «Сонечко».

Директор закладу Наталія Рабчевська розповіла, що минулого року із селищного бюджету для будівництва опалювального пункту на твердому паливі було виділено 689 тис. грн.

- Впродовж жовтня-листопада 2016 року, в рамках проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» та завдяки участі у 13-му Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, в дитячому садочку замінено систему опалення та утеплено горищне перекриття,– повідомила Наталія Василівна. – Всього освоєно 410,7 тис. грн., з них 251,4 тис. грн. - кошти проекту, 20,5 тис. грн. - кошти громадської організації «Фонд розвитку територіальної громади смт Оратів», 138,8 тис. грн. з місцевого бюджету, та 70 тис. грн. залучено в результаті перемоги у 13 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

Також в ДНЗ проведено термомодернізацію: замінено перекриття даху, відремонтовано евакуаційні виходи, утеплено зовнішні стіни фасаду.  Вартість зазначених робіт становила 1751,3 тис. грн.. З них 1727,8 тис. грн. - субвенція з держаного бюджету.

Крім того, за рахунок державного бюджету закуплено нові меблі на суму 200 тис. грн.

В дошкільного навчального закладі «Сонечко» є філія, яка розташована в селі Рожична, де також проведено низку ремонтних робіт. Зокрема, за рахунок коштів з державного бюджету в сумі 670,0 тис. грн. та коштів фермерського господарства «Ескіт», замінено 23 металопластикових вікна на першому поверсі, утеплено підлогу, облаштовано внутрішню каналізацію, утеплено стелю вологостійким гіпсокартоном, здійснено монтаж електропроводки, перенесено центральний вхід, закуплено котел і побудовано котельню, поштукатурені стіни, закуплено плитку та встановлено дитячий майданчик.

Окрім дошкільного закладу, голова обласної Ради Анатолій Олійник оглянув приміщення музичної школи та ознайомився із експонатами Оратівського краєзнавчого музею, де він та депутат обласної Ради Тетяна Редько залишили свої позитивні коментарі в книзі відгуків.

 

 

 

Повернутись Створено: 5 квітня 2017 року, 19:07 Переглядів: 916

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація