Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

В дитсадку освоєно 70 тисяч гривень за результатами конкурсу проектів розвитку територіальних громад Роздрукувати

В ході робочої поїздки до Оратова, голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ Тетяна Редько ознаймились з Оратівським дошкільним закладом «Сонечко».

Директор закладу Наталія Рабчевська розповіла, що минулого року із селищного бюджету для будівництва опалювального пункту на твердому паливі було виділено 689 тис. грн.

- Впродовж жовтня-листопада 2016 року, в рамках проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» та завдяки участі у 13-му Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, в дитячому садочку замінено систему опалення та утеплено горищне перекриття,– повідомила Наталія Василівна. – Всього освоєно 410,7 тис. грн., з них 251,4 тис. грн. - кошти проекту, 20,5 тис. грн. - кошти громадської організації «Фонд розвитку територіальної громади смт Оратів», 138,8 тис. грн. з місцевого бюджету, та 70 тис. грн. залучено в результаті перемоги у 13 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

Також в ДНЗ проведено термомодернізацію: замінено перекриття даху, відремонтовано евакуаційні виходи, утеплено зовнішні стіни фасаду.  Вартість зазначених робіт становила 1751,3 тис. грн.. З них 1727,8 тис. грн. - субвенція з держаного бюджету.

Крім того, за рахунок державного бюджету закуплено нові меблі на суму 200 тис. грн.

В дошкільного навчального закладі «Сонечко» є філія, яка розташована в селі Рожична, де також проведено низку ремонтних робіт. Зокрема, за рахунок коштів з державного бюджету в сумі 670,0 тис. грн. та коштів фермерського господарства «Ескіт», замінено 23 металопластикових вікна на першому поверсі, утеплено підлогу, облаштовано внутрішню каналізацію, утеплено стелю вологостійким гіпсокартоном, здійснено монтаж електропроводки, перенесено центральний вхід, закуплено котел і побудовано котельню, поштукатурені стіни, закуплено плитку та встановлено дитячий майданчик.

Окрім дошкільного закладу, голова обласної Ради Анатолій Олійник оглянув приміщення музичної школи та ознайомився із експонатами Оратівського краєзнавчого музею, де він та депутат обласної Ради Тетяна Редько залишили свої позитивні коментарі в книзі відгуків.

 

 

 

Повернутись Створено: 5 квітня 2017 року, 19:07 Переглядів: 1318

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація