Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

В єдності влади і народу – наша сила Роздрукувати

Про це сказав голова обласної Ради Сергій Свитко на нараді, яку провів голова облдержадміністрації Анатолій Олійник 5 травня. В роботі наради взяли участь керівники обласних управлінь, установ та організацій, працівники апарату ОДА, голови райдержадміністрацій та районних рад області, а також представники громадських формувань.Розширене засідання було присвячене, насамперед, питанням територіальної оборони регіону та організаційних заходів щодо проведення в області виборів Президента України.

Керівник області поінформував про роботу, що проводиться для забезпечення громадського спокою і правопорядку на території Вінниччини та зупинився на завданнях, які стоять перед органами влади у забезпеченні належного проведення виборчого процессу та першочергових заходах щодо зміцнення територіальної оборони області.

-Від села до області має бути сформована чітка схема взаємодії усіх силових структур, громадських формувань та активного населення. Водночас необхідно відпрацювати систему оповіщення, - вкотре наголосив Анатолій Олійник. Та висловив переконання, що лише дисципліна і чітке розуміння того, що і як потрібно робити, зможуть забезпечити позитивний результат.

Голова обласної Ради Сергій Свитко у своєму виступі звернув увагу на те, що дуже важлива співпраця не тільки всіх структурних підрозділів органів виконавчої влади з одного боку, але й з іншого боку - органів місцевого самоврядування.

- Ми маємо досить великий депутатський корпус і необхідно опиратись на роботу депутатів. Депутати повинні працювати з своїми виборцями та доносити до них ті проблеми, які існують в суспільстві і консолідувати громади. З іншого боку, я хотів би сказати, що сьогодні відбувається важлива нарада і мова йде, зокрема, про організаційне і фінансове забезпечення територіальної оборони області, району, селища, села. На попередній черговій сесії обласної Ради було виділено близько 3 млн. грн. для потреб силових структур. Найближчим часом ми скличемо позачергову сесію обласної Ради, де будуть виділені кошти для потреб територіальної оборони Вінницької області. Я вважаю, що депутати підтримають цю позицію. Впевнений, що тільки в єдності влади і народу, політичних партій, громадських організацій, всіх громадян, які вболівають за майбутнє нашої держави – наша сила, - наголосив Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради висловив також переконання, що ніхто не може здолати народ, який має за мету жити в незалежній державі, де кожному гарантується права і свободи.

Повернутись Створено: 5 травня 2014 року, 21:11 Переглядів: 1489

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація