Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

В єдності влади і народу – наша сила Роздрукувати

Про це сказав голова обласної Ради Сергій Свитко на нараді, яку провів голова облдержадміністрації Анатолій Олійник 5 травня. В роботі наради взяли участь керівники обласних управлінь, установ та організацій, працівники апарату ОДА, голови райдержадміністрацій та районних рад області, а також представники громадських формувань.Розширене засідання було присвячене, насамперед, питанням територіальної оборони регіону та організаційних заходів щодо проведення в області виборів Президента України.

Керівник області поінформував про роботу, що проводиться для забезпечення громадського спокою і правопорядку на території Вінниччини та зупинився на завданнях, які стоять перед органами влади у забезпеченні належного проведення виборчого процессу та першочергових заходах щодо зміцнення територіальної оборони області.

-Від села до області має бути сформована чітка схема взаємодії усіх силових структур, громадських формувань та активного населення. Водночас необхідно відпрацювати систему оповіщення, - вкотре наголосив Анатолій Олійник. Та висловив переконання, що лише дисципліна і чітке розуміння того, що і як потрібно робити, зможуть забезпечити позитивний результат.

Голова обласної Ради Сергій Свитко у своєму виступі звернув увагу на те, що дуже важлива співпраця не тільки всіх структурних підрозділів органів виконавчої влади з одного боку, але й з іншого боку - органів місцевого самоврядування.

- Ми маємо досить великий депутатський корпус і необхідно опиратись на роботу депутатів. Депутати повинні працювати з своїми виборцями та доносити до них ті проблеми, які існують в суспільстві і консолідувати громади. З іншого боку, я хотів би сказати, що сьогодні відбувається важлива нарада і мова йде, зокрема, про організаційне і фінансове забезпечення територіальної оборони області, району, селища, села. На попередній черговій сесії обласної Ради було виділено близько 3 млн. грн. для потреб силових структур. Найближчим часом ми скличемо позачергову сесію обласної Ради, де будуть виділені кошти для потреб територіальної оборони Вінницької області. Я вважаю, що депутати підтримають цю позицію. Впевнений, що тільки в єдності влади і народу, політичних партій, громадських організацій, всіх громадян, які вболівають за майбутнє нашої держави – наша сила, - наголосив Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради висловив також переконання, що ніхто не може здолати народ, який має за мету жити в незалежній державі, де кожному гарантується права і свободи.

Повернутись Створено: 5 травня 2014 року, 21:11 Переглядів: 1546

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація