29 жовтня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться 46 позачергова сесія обласної Ради 7 скликання

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В Гордіївці Тростянецького району встановлено сучасний мультифункціональний спортивний майданчик Роздрукувати

Під час  робочої поїздки у Тростянецький район сьогодні, 29 липня, голова облдержадміністрації Сергій Борзов разом з депутатом обласної Ради, головою постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм обласної Ради Геннадієм Мазуром оглянули новозбудований мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту зі штучним покриттям в селі Гордіївці.

– Цей сучасний спортивний  майданчик було збудовано на умовах співфінансування, відповідно до Урядової програми будівництва багатофункціональних ігрових майданчиків для заняття ігровими  видами спорту. Завдяки коштам, виділеним з обласного бюджету в сумі 750 тис. грн, сільської ради, благодійників вдалося завершити будівництво, – коментує депутат обласної Ради Геннадій Мазур. – Окрім того, було залучено додаткові кошти для облаштування трибун, таким чином весь проєкт з відповідним коригуванням оцінено в понад 2 млн грн.

Директор Гордіївської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Микола Ціхоцький повідомив, що за підсумками минулорічного ЗНО, навчальний заклад займає 29 місце серед усіх шкіл області, що є непоганим результатом для невеликої сільської школи.

– Зараз у школі навчається всього 60 дітей, тож класи невеликі,– зауважив директор школи,– приміщення збудоване у 1985 році, але за останні роки приведене до сучасних стандартів – обладнане внутрішніми вбиральнями, має усе необхідне навчальне устаткування. До першого класу цього року підуть 8 дітей, але навчатимуться вони з дотриманням усіх вимог Нової української школи. Ми навчаємо тільки дітей із Гордіївки, школи у навколишніх селах вже закриті як малокомплектні.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 29 липня 2020 року, 15:45 Переглядів: 1441

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація