Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

В художньому музеї відкрито персональну виставку грузинського художника Давида Іванішвілі Роздрукувати

У Вінницькому обласному художньому музеї в рамках ІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник» відкрилась персональна виставка грузинського художника Давида Іванішвілі. Ініціатива проведення виставки належить народному художнику України Володимиру Козюку.

З вітальним словом перед присутніми виступили заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, заступник директора департаменту культури Вінницької міської ради Олена Крулицька, голова  Вінницької обласної організації художників України Віталій Каспрук.

– Радий вітати Вас, пане Давиде, на нашій подільській землі. Надзвичайно важливо для наших народів обмінюватись мистецтвом, налагоджувати зв’язок традицій, минулого та сучасності. Своїми картинами Ви передали нам частину Грузії з її неповторною красою та колоритом. Сподіваюсь, що перебування на Вінниччині надихне на написання нових картин, – привітав заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк грузинського художника.

Давид Іванішвілі – член спілки грузинських художників, лицар «імператорського знамя», нагороджений почесною медаллю геральдики нинішнього муніципалітету Сагарехо. У 2017 році очолив відділ мистецтв Міжнародної академії культури і мистецтв.

У його творчому доробку – декілька міжнародних виставок в Італії, Мальті, Франції. Роботи художника знаходяться у приватних колекціях Грузії, України, Франції, Азербайджану, Німеччини, Португалії, Мальти і Росії.

В експозиції представлено п’ять картин, центральне місце займає «Старий Тбілісі» – одна з найулюбленіших робіт майстра. Художник зобразив не тільки красу рідного міста, а й передав його душу.

Повернутись Створено: 14 червня 2018 року, 09:51 Переглядів: 612

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація