13 грудня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (3-й поверх, кабінет 306) відбудться прес-конференція голови обласної Ради Анатолія Олійника

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Представників органів місцевого самоврядування привітали з професійним святом

    Сьогодні, 6 грудня, в приміщенні обласної Ради відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. Депутатів обласної Ради, місцевих рад та посадових осіб представницьких органів області привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, керуючий справами виконавчого комітету Вінниц ....

  • Соте засідання провела бюджетна комісія обласної Ради

    Сьогодні, 6 грудня, відбулося ювілейне 100-те засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура. Протягом її діяльності члени комісії розглянули майже 1000 питань, з яких 340 було винесено на пленарні засідання сесій обласної Ради. Комісія утворена відповідно до рішення 1 сесії обласної ....

  • На Вінниччині діятимуть нові тарифи на теплову енергію

    Під час засідання 36 позачергової сесії депутати обласної Ради 59 голосами підтримали проект рішення щодо коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для населення, бюджетних установ та організацій, госпрозрахункових споживачів та релігійних орга ....

В художньому музеї відкрито персональну виставку грузинського художника Давида Іванішвілі Роздрукувати

У Вінницькому обласному художньому музеї в рамках ІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник» відкрилась персональна виставка грузинського художника Давида Іванішвілі. Ініціатива проведення виставки належить народному художнику України Володимиру Козюку.

З вітальним словом перед присутніми виступили заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, заступник директора департаменту культури Вінницької міської ради Олена Крулицька, голова  Вінницької обласної організації художників України Віталій Каспрук.

– Радий вітати Вас, пане Давиде, на нашій подільській землі. Надзвичайно важливо для наших народів обмінюватись мистецтвом, налагоджувати зв’язок традицій, минулого та сучасності. Своїми картинами Ви передали нам частину Грузії з її неповторною красою та колоритом. Сподіваюсь, що перебування на Вінниччині надихне на написання нових картин, – привітав заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк грузинського художника.

Давид Іванішвілі – член спілки грузинських художників, лицар «імператорського знамя», нагороджений почесною медаллю геральдики нинішнього муніципалітету Сагарехо. У 2017 році очолив відділ мистецтв Міжнародної академії культури і мистецтв.

У його творчому доробку – декілька міжнародних виставок в Італії, Мальті, Франції. Роботи художника знаходяться у приватних колекціях Грузії, України, Франції, Азербайджану, Німеччини, Португалії, Мальти і Росії.

В експозиції представлено п’ять картин, центральне місце займає «Старий Тбілісі» – одна з найулюбленіших робіт майстра. Художник зобразив не тільки красу рідного міста, а й передав його душу.

Повернутись Створено: 14 червня 2018 року, 09:51 Переглядів: 455

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація