Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

В інституті післядипломної освіти педагогічних працівників стартував Тиждень Толерантності Роздрукувати

Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників розпочав Тиждень Толерантності та Європейський Тиждень в рамках кампанії «Толерантність як шлях до Європи», а також акцію «Школа – доступна для всіх: всі ми різні, всі ми рівні», метою якої є підтримка інклюзивної освіти. Низку заходів, приурочених до різних проявів толерантності у суспільстві, 6 листопада доповнила конференція на тему «Толерантність через віки: Падеревський і сучасність».

 Організаторами заходу виступила кафедра методології та управління освітою та Центр польської мови і культури імені Яна Ігнасія Падеревського, який діє з 2004 року.

 Виступаючі демонстрували толерантну поведінку на прикладі життєдіяльності відомого польського піаніста, композитора, активного громадського діяча Я.І. Падеревського. Доповіді зачитали завідувачі відділів інституту, тоді як польські учасники долучилися до заходу у режимі онлайн. Їх праці були присвячені співробітництву польських і українських колег в питаннях соціалізації людей з особливими потребами.

Після доповідей та виступів була прийнята резолюція і звернення до місцевої влади з клопотанням щодо вшанування пам’яті видатного земляка, польського діяча Я.І. Падеревського, встановивши пам’ятник або меморіальну дошку у м. Вінниці. Поляки підтримали клопотання освітян Вінниччини щодо вшанування пам’яті видатного польського діяча Яна Ігнасія Падеревського.

Довідково:Центр польської мови і культури імені Яна Ігнасія Падеревського проводить різноманітні заходи в галузі науки, освіти, культури. Його фахівцями започатковано багатостороннє співробітництво та розширено вже налагоджені взаємозв'язки з державними, громадськими установами Польщі. Продовжується просвітницька робота з вшанування пам'яті видатного польського діяча Яна Ігнасія Падеревського, який народився на Вінниччині (1860-1941) с. Курилівка Хмільницького району, але залишився маловідомим. 

Повернутись Створено: 6 листопада 2013 року, 17:48 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація