Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

В інституті післядипломної освіти педагогічних працівників стартував Тиждень Толерантності Роздрукувати

Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників розпочав Тиждень Толерантності та Європейський Тиждень в рамках кампанії «Толерантність як шлях до Європи», а також акцію «Школа – доступна для всіх: всі ми різні, всі ми рівні», метою якої є підтримка інклюзивної освіти. Низку заходів, приурочених до різних проявів толерантності у суспільстві, 6 листопада доповнила конференція на тему «Толерантність через віки: Падеревський і сучасність».

 Організаторами заходу виступила кафедра методології та управління освітою та Центр польської мови і культури імені Яна Ігнасія Падеревського, який діє з 2004 року.

 Виступаючі демонстрували толерантну поведінку на прикладі життєдіяльності відомого польського піаніста, композитора, активного громадського діяча Я.І. Падеревського. Доповіді зачитали завідувачі відділів інституту, тоді як польські учасники долучилися до заходу у режимі онлайн. Їх праці були присвячені співробітництву польських і українських колег в питаннях соціалізації людей з особливими потребами.

Після доповідей та виступів була прийнята резолюція і звернення до місцевої влади з клопотанням щодо вшанування пам’яті видатного земляка, польського діяча Я.І. Падеревського, встановивши пам’ятник або меморіальну дошку у м. Вінниці. Поляки підтримали клопотання освітян Вінниччини щодо вшанування пам’яті видатного польського діяча Яна Ігнасія Падеревського.

Довідково:Центр польської мови і культури імені Яна Ігнасія Падеревського проводить різноманітні заходи в галузі науки, освіти, культури. Його фахівцями започатковано багатостороннє співробітництво та розширено вже налагоджені взаємозв'язки з державними, громадськими установами Польщі. Продовжується просвітницька робота з вшанування пам'яті видатного польського діяча Яна Ігнасія Падеревського, який народився на Вінниччині (1860-1941) с. Курилівка Хмільницького району, але залишився маловідомим. 

Повернутись Створено: 6 листопада 2013 року, 17:48 Переглядів: 901

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація