Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В інституті післядипломної освіти педагогічних працівників стартував Тиждень Толерантності Роздрукувати

Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників розпочав Тиждень Толерантності та Європейський Тиждень в рамках кампанії «Толерантність як шлях до Європи», а також акцію «Школа – доступна для всіх: всі ми різні, всі ми рівні», метою якої є підтримка інклюзивної освіти. Низку заходів, приурочених до різних проявів толерантності у суспільстві, 6 листопада доповнила конференція на тему «Толерантність через віки: Падеревський і сучасність».

 Організаторами заходу виступила кафедра методології та управління освітою та Центр польської мови і культури імені Яна Ігнасія Падеревського, який діє з 2004 року.

 Виступаючі демонстрували толерантну поведінку на прикладі життєдіяльності відомого польського піаніста, композитора, активного громадського діяча Я.І. Падеревського. Доповіді зачитали завідувачі відділів інституту, тоді як польські учасники долучилися до заходу у режимі онлайн. Їх праці були присвячені співробітництву польських і українських колег в питаннях соціалізації людей з особливими потребами.

Після доповідей та виступів була прийнята резолюція і звернення до місцевої влади з клопотанням щодо вшанування пам’яті видатного земляка, польського діяча Я.І. Падеревського, встановивши пам’ятник або меморіальну дошку у м. Вінниці. Поляки підтримали клопотання освітян Вінниччини щодо вшанування пам’яті видатного польського діяча Яна Ігнасія Падеревського.

Довідково:Центр польської мови і культури імені Яна Ігнасія Падеревського проводить різноманітні заходи в галузі науки, освіти, культури. Його фахівцями започатковано багатостороннє співробітництво та розширено вже налагоджені взаємозв'язки з державними, громадськими установами Польщі. Продовжується просвітницька робота з вшанування пам'яті видатного польського діяча Яна Ігнасія Падеревського, який народився на Вінниччині (1860-1941) с. Курилівка Хмільницького району, але залишився маловідомим. 

Повернутись Створено: 6 листопада 2013 року, 17:48 Переглядів: 965

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація