9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В Калинівському міськрайонному центрі надання адміністративних послуг надаватимуть більш як 150 видів послуг Роздрукувати

Сьогодні, 20 березня, в Калинівці урочисто відкрили оновлений Центр надання адміністративних послуг. Участь в урочистостях взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, керівник команди в Україні напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» Марія Горностай, Калинівський міський голова об’єднаної територіальної громади Анатолій Шамалюк, керівники Калинівської районної державної адміністрації і районної ради – Володимир Гаврилюк та Василь Поліщук, директор Вінницького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Олег Левченко.

– Надання адміністративних послуг дуже важливий компонент пакету реформ з децентралізації. Головне в цьому своєчасне, повне та якісне надання адміністративних послуг населенню. Відкритий сьогодні міськрайонний центр має надзвичайно важливе значення, адже, саме за якістю послуг кожен громадян оцінює турботу влади про нього, – зазначив у вітальному слові Михайло Кременюк. – Завдяки оновленню обладнання, програмного забезпечення, створення комфортних робочих місць і працівники установи, і потенційні відвідувачі отримуватимуть найкращої якості послуги.

Почесне право перерізати стрічку й урочисто відкрити спільний міськрайонний центр надання адміністративних послуг надали керівництву області та району. Після урочистої частини присутні змогли оглянути оновлений центр. Працівники установи пройшли спеціальну тренінгову програму з підвищення кваліфікації та отримали відповідні сертифікати.

Завдяки міжнародним програмам, спрямованим на децентралізацію влади та об’єднання громад, постійно розширюються повноваження і можливості органів місцевого самоврядування. Надійними партнерами зі створення спільного Центру надання адміністративних послуг стали українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою». Це міжнародна програма, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами – Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Повернутись Створено: 20 березня 2018 року, 15:54 Переглядів: 591

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація