Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В Калинівському районі відзначено першу річницю створення Національної гвардії України Роздрукувати

25 березня у місті Калинівка в районному Будинку культури відбулося урочисте відзначення першої річниці створення Національної гвардії України.

Привітати особовий та офіцерський склад військової частини Національної гвардії України, яка в більшості складається із жителів району та області, прибули голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, родичі військовослужбовців, керівництво правоохоронних органів та місцевої влади, представники калинівської громади.

Загиблих у боях за незалежність і територіальну цілісність української держави присутні вшанували хвилиною мовчання. Серед полеглих героїв є і семеро гвардійців – наших земляків, кожного з яких згадали поіменно. На початку зібрання виступив командир військової частини Іван Миропольський, який подякував бійцям за мужність і відвагу під час виконання завдань у зоні проведення бойових дій. Зі словами вітання до військовослужбовців і їхніх родичів звернулися Валерій Коровій і Сергій Моргунов, керівники Калинівського району: голова Калинівської райдержадміністрації Володимир Гаврилюк, голова районної ради Юрій Браніцький, міський голова Калинівки Анатолій Шамалюк та інші.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу обласного органу самоврядування привітав гвардійців та членів їхніх родин зі святом, побажав міцного здоров’я, щастя, віри у перемогу над ворогом та мирного неба.

- Добровольці, які формували перші батальйони, добровольці, які брали участь у Революції гідності, а також бійці внутрішніх військ першими сформували Національну гвардію України. Ви були першими, хто став на захист незалежності і територіальної цілісності української держави. Воля блищала на шаблях українського козацтва, на багнетах січових стрільців і воїнів УПА. Сьогодні воля і незалежність України залежить від української зброї, від вас – шановні гвардійці, від вашої мужності, вашої сміливості. Ми сьогодні низько схиляємо голови перед найкращими українцями, які поклали своє життя за незалежність української держави. Ми у вічному боргу перед родинами загиблих. Я переконаний у тому, що наші герої не вмирають, вони залишаться в пам’яті кожного із нас. Їхні прізвища будуть закарбовані золотими літерами в історії нашого народу, в історії нашої держави, - сказав Сергій Свитко.

Згодом очільник області та міста вручили окремим військовослужбовцям почесні грамоти обласної Ради та ОДА, грамоти та грошові винагороди Вінницької міської ради. Для велелюдного зібрання громадян, які прийшли, щоб вшанувати гвардійців, було продемонстровано концертну програму, в змісті якої переважала військово-патріотична тематика. 

Повернутись Створено: 25 березня 2015 року, 19:14 Переглядів: 1599

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація