2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В Кирнасівці Тульчинського району відкрили селищний водогін Роздрукувати

24 липня на запрошення Кирнасівскої селищної голови Тульчинського району Тамари Процишиної депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Андрій Мельник взяв участь в урочистому відкритті селищного водогону.

– Саме завдяки активній позиції громади та безпосередньо селищного голови Тамари Процишиної вдалось довести до завершення будівництво водогону та надати якісні послуги з водопостачання населенню, – зазначив депутат обласної Ради Андрій Мельник. – Завжди приємно брати участь у завершенні гарної справи та розуміти, що моя допомога і підтримка, як депутата обласної Ради, надала мешканцям громади не лише воду, а, в першу чергу, розуміння того, що влада про них дбає та не стоїть осторонь вирішення нагальних питань.

Будівництво системи водопостачання стало можливе завдяки ініціативі та безпосередній участі жителів Кирнасівки. Загальна вартість будівництва склала понад 350 тис грн. З цієї суми внесок людей становить понад 78 тисяч гривень. 

Тульчинська районна рада зі свого бюджету на будівництво водогону виділила 100 тис грн. та селищна рада – більше 170 тис грн. У результаті спільними зусиллями 100 селищних дворів підключені до водопостачання. Загалом прокладено понад 7 км водогону.

Повернутись Створено: 25 липня 2017 року, 16:42 Переглядів: 837

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація