Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В Козятині пройшла обласна спортивна спартакіада серед колективів районних електромереж Роздрукувати

27 травня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська взяла участь у відкритті обласної спортивної спартакіади серед колективів районних електромереж за участі керівництва ПАТ «Вінницяобленерго». Захід відбувався в приміщенні Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту. На відкритті спартакіади також були присутні Козятинський міський голова Олександр Пузир, депутат обласної Ради Григорій Зозуля та радник міського голови Надія Якимова.

Генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго», депутат обласної Ради Андрій Поліщук привітав відеозверненням колективи районних електромереж та побажав перемоги в змаганнях. Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська у своїй вітальній промові наголосила на важливості проведення таких спартакіад, адже нічого краще не об’єднує колективи, як спорт.

Після отриманого запашного короваю, учасники змагань відправилися на спортивні майданчики Козятина, де відбулися фінальні змагання команд. Нагадаємо, що закінчилися треті зональні змагання 11 Спартакіади ПАТ “Вінницяобленерго” на базі  Тиврівського ліцею - інтернату. Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням: http://www.voe.com.ua.

Повернутись Створено: 30 травня 2016 року, 15:45 Переглядів: 985

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація