Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В Крижопільському районі найпершими відновили первинну ланку медицини Роздрукувати

22 січня, аналізуючи показники соціально-економічного розвитку Крижопільського району, голова райдержадміністрації Лідія Семенюк доповіла, що для ремонту закладів первинної допомоги мережі охорони здоров’я освоєно 2,5 млн.грн. Директор Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Лідія Діденко наголосила, що район став провідним за темпами приведення лікувальних закладів до стандартів відповідності. За її словами, усі 21 ФАП та ФП, а також 9 лікарських амбулаторій відремонтовано та оснащено медичним обладнанням. Крім того в районі найкраща забезпеченість лікарів житлом, що сприяє формуванню кваліфікованого штату медиків.

Ведучи мову про освітню галузь, голова райдержадміністрації зазначила, що на зміцнення матеріально-технічної бази освітніх закладів району, проведення поточних та капітальних ремонтів протягом року використано 4,4 млн.грн. коштів, у тому числі 1,2 млн. – залучених.

На ремонт 36 закладів культури та покращення їх матеріально-технічної бази освоєно 2,8 млн.грн.

Заслухавши звіт, Ігор Кревський акцентував увагу на необхідності доносити інформацію щодо прогресу у соціально-економічному розвитку до усіх жителів району та області. Тому він висловив сподівання на масову участь жителів у загальних зборах громадян за місцем проживання, запланованих на лютий-квітень поточного року.

– Ми хочемо почути думку кожного. Щоб фельдшер, вчитель, аграрій на конкретних прикладах розповіли про здобутки, окреслили коло питань, які потребують вирішення. Адже ми разом формуємо нове обличчя соціальних закладів на селі, – підкреслив наприкінці зустрічі Ігор Кревський. 

Повернутись Створено: 24 січня 2014 року, 17:18 Переглядів: 960

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація