Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

В Крижополі та Шаргороді пройшли тренінги для сільськогосподарських підприємств Роздрукувати

Агенція регіонального розвитку Вінницької області продовжила серію виїзних освітніх заходів для фермерських господарств. Отримати інформацію на тренінгу для фермерів «Управління фінансами сільськогосподарських підприємств» 11 червня змогли представники аграрного бізнесу у Крижополі, а 12 червня – в Шаргороді.

На початку заходу виступали директор Агенції Наталія Гижко,  менеджер Агенції Олена Антонюк та начальник відділу розвитку сільських територій  Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Віктор Гайдей.  Вони  розповіли про можливості отримання допомоги  з обласного та державного бюджетів. З державного бюджету, в рамках  Програми підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, для розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2019 рік передбачається суттєва державна підтримка за наступними напрямками: тваринництво, техніка та обладнання, рослинництво, субсидії, пільгові  кредити. Докладніше про це на сайті Міністерства АПК: https://dotacii2019.minagro.gov.ua/ua.

Далі з аудиторією працював регіональний координатор і експерт Проекту «Аграрні розписки в Україні» Дмитро Савченко. В першій частині тренінгу він розповів, яким чином гроші кредиторів можуть допомогти в розвитку бізнесу, яка вартість залучених фінансів та якими можуть бути джерела ресурсів для подальшого розвитку справи. Крім того,  на цьому етапі тренінгу Дмитро Савченко торкнувся теми аналізу  фінансових показників господарства і форм звітності.

Наступний блок інтенсивну був сфокусований на базових аспектах управління фінансовими ресурсами: були порушені  теоретичні і практичні сторони питання. Спікер розглянув структуру щомісячного грошового потоку, за допомогою аналізу  відтоку та притоку фінансів. Після цього розбирали інструменти управління рухом грошових потоків та вираховувались потреби у додатковому фінансуванні.

Також на тренінгу не оминули тему управляння ризиками, зокрема, способи їх пом’якшення та якісна оцінка в різних ситуаціях.

– Своєчасне планування грошового потоку – запорука стабільного бізнесу, – підкреслив тренер. – Важливо бути розумними, а не сміливими. Розумійте та управляйте своїми ризиками.

Останній блок навчального інтенсивну був присвячений практичним моментам отримання кредиту для фермерів. Тренер пояснив, що для позитивного рішення кредитора потрібно зважити внутрішні та зовнішні фактори. Під час цього блоку було розкрите питання основних передумов, які впливають на кінцеве рішення по кредиту та яких помилок варто уникати, щоб кінцеве рішення було максимально вигідним.

Заходи проводились Агенцією регіонального розвитку Вінницької області у партнерстві з Проектом Міжнародної фінансової корпорації «Аграрні розписки в Україні» спільно з  Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА, ГО «Життя та розвиток громад», Крижопільською та Шаргородською райдержадміністраціями.

Повернутись Створено: 13 червня 2019 року, 15:21 Переглядів: 437

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація