Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В лютому інститути громадянського суспільства захищатимуть фінансування своїх проєктів Роздрукувати

Сьогодні, 28 січня, відбулось друге засідання конкурсної комісії із визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету. Засідання відбулось під головуванням начальника департаменту інформаційної діяльності та комунікацій облдержадміністрації Світлани Василюк за участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка. Окрім того, на зібранні була присутня членкиня конкурсної комісії, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко.

– Наразі на розгляд конкурсної комісії подана 51 пропозиція, яка оцінювалась за такими критеріями: відповідність запланованим заходам, які визначені Регіональною програмою сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області та відповідність адміністративно-територіальному рівню виконання – всі проєкти реалізовуються на території Вінницької області, – зазначила Світлана Василюк. – Нагадую, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України конкурсні пропозиції можуть надаватись організаціями, зареєстрованими не пізніше, ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу, а конкурс оголошено 1 жовтня 2019 року.

Під час засідання члени конкурсної комісії визначили дату проведення відкритого захисту конкурсних пропозицій – 11 лютого 2020 року о 14.00 год. у великій залі Вінницького обласного молодіжного центру «КVАДРАТ».

Повернутись Створено: 28 січня 2020 року, 16:23 Переглядів: 306

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація