Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В Мурованокуриловецькій школі-інтернаті навчається 199 учнів Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, а також голови районних рад та об’єднаних територіальних громад оглянули приміщення Мурованокуриловецької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів для дітей з серцево-судинними захворюваннями та ознайомилися із її роботою.

Школа розташована  на схилах мурів в історичному палаці XVI століття. Навчається 199 учнів, з яких двоє сиріт, троє позбавлених батьківського піклування, 11 напівсиріт, 9 дітей-інвалідів, 19 дітей з багатодітних сімей, 27 - з малозабезпечених сімей, 80 дітей, які виховуються в неповних родинах та 48 вихованців, що знаходяться у складних життєвих обставинах. У закладі    працює 126 працівників. Ушколі організовано роботу 10 гуртків за інтересами, яку протягом навчального року відвідувало 184 учня.

Минулого року у закладі відкрили скеледром і провели кілька змагань зі скелелазіння.  Директор закладу запрошує усіх відвідати скеледром.

Повернутись Створено: 9 серпня 2017 року, 14:18 Переглядів: 986

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація