Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

В Національному молитовному сніданку вперше взяли участь діти Роздрукувати

1 червня депутат обласної Ради Лариса Білозір взяла участь у шостому Національному молитовному сніданку України. Цьогоріч він проходить у День захисту дітей.

Молитовні сніданки є багаторічною традицією багатьох демократичних країн світу. Вже понад 60 років вони проходять у США, Німеччині, Великобританії та багатьох інших країнах світу.  Такий захід слугує місцем духовного єднання і порозуміння провідних політиків, урядовців, дипломантів, представників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

В Україні, як і у всьому світі, такі заходи проходять під патронатом Президента та Голови Парламенту. У Національних молитовних сніданках беруть участь народні депутати України, урядовці, дипломати, парламентарі з Європейських країн, США, керівники християнських церков і релігійних організацій України. 

– Хочу вірити, що спільна молитва за Україну та мирне життя наших дітей у найдраматичніші часи української історії дасть нам силу відстоювати нашу державність, духовні переконання та утвердить християнські цінності серед державних діячів, зупинить внутрішні протиріччя та чвари, а кожен буде відданим своїй справі заради країни і всіх нас, – прокоментувала подію Лариса Білозір. – Такі заходи покликані об'єднувати управлінців з різних політичних сил навколо духовних істин, нашої культури і Богом даної землі задля зміцнення моральності та відповідальності перед Богом і людьми. Українські парламентарі вже кілька років поспіль проводять Національні молитовні сніданки в Україні. 

Також Лариса Миколаївна зауважила, на сьогоднішньому молитовному сніданку вперше було багато дітей-сиріт, дітей переміщених з тимчасово окупованих територій, дітей воїнів АТО. 

Повернутись Створено: 1 червня 2017 року, 13:37 Переглядів: 575

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація