Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

В Національному молитовному сніданку вперше взяли участь діти Роздрукувати

1 червня депутат обласної Ради Лариса Білозір взяла участь у шостому Національному молитовному сніданку України. Цьогоріч він проходить у День захисту дітей.

Молитовні сніданки є багаторічною традицією багатьох демократичних країн світу. Вже понад 60 років вони проходять у США, Німеччині, Великобританії та багатьох інших країнах світу.  Такий захід слугує місцем духовного єднання і порозуміння провідних політиків, урядовців, дипломантів, представників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

В Україні, як і у всьому світі, такі заходи проходять під патронатом Президента та Голови Парламенту. У Національних молитовних сніданках беруть участь народні депутати України, урядовці, дипломати, парламентарі з Європейських країн, США, керівники християнських церков і релігійних організацій України. 

– Хочу вірити, що спільна молитва за Україну та мирне життя наших дітей у найдраматичніші часи української історії дасть нам силу відстоювати нашу державність, духовні переконання та утвердить християнські цінності серед державних діячів, зупинить внутрішні протиріччя та чвари, а кожен буде відданим своїй справі заради країни і всіх нас, – прокоментувала подію Лариса Білозір. – Такі заходи покликані об'єднувати управлінців з різних політичних сил навколо духовних істин, нашої культури і Богом даної землі задля зміцнення моральності та відповідальності перед Богом і людьми. Українські парламентарі вже кілька років поспіль проводять Національні молитовні сніданки в Україні. 

Також Лариса Миколаївна зауважила, на сьогоднішньому молитовному сніданку вперше було багато дітей-сиріт, дітей переміщених з тимчасово окупованих територій, дітей воїнів АТО. 

Повернутись Створено: 1 червня 2017 року, 13:37 Переглядів: 545

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація