Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В Національному молитовному сніданку вперше взяли участь діти Роздрукувати

1 червня депутат обласної Ради Лариса Білозір взяла участь у шостому Національному молитовному сніданку України. Цьогоріч він проходить у День захисту дітей.

Молитовні сніданки є багаторічною традицією багатьох демократичних країн світу. Вже понад 60 років вони проходять у США, Німеччині, Великобританії та багатьох інших країнах світу.  Такий захід слугує місцем духовного єднання і порозуміння провідних політиків, урядовців, дипломантів, представників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

В Україні, як і у всьому світі, такі заходи проходять під патронатом Президента та Голови Парламенту. У Національних молитовних сніданках беруть участь народні депутати України, урядовці, дипломати, парламентарі з Європейських країн, США, керівники християнських церков і релігійних організацій України. 

– Хочу вірити, що спільна молитва за Україну та мирне життя наших дітей у найдраматичніші часи української історії дасть нам силу відстоювати нашу державність, духовні переконання та утвердить християнські цінності серед державних діячів, зупинить внутрішні протиріччя та чвари, а кожен буде відданим своїй справі заради країни і всіх нас, – прокоментувала подію Лариса Білозір. – Такі заходи покликані об'єднувати управлінців з різних політичних сил навколо духовних істин, нашої культури і Богом даної землі задля зміцнення моральності та відповідальності перед Богом і людьми. Українські парламентарі вже кілька років поспіль проводять Національні молитовні сніданки в Україні. 

Також Лариса Миколаївна зауважила, на сьогоднішньому молитовному сніданку вперше було багато дітей-сиріт, дітей переміщених з тимчасово окупованих територій, дітей воїнів АТО. 

Повернутись Створено: 1 червня 2017 року, 13:37 Переглядів: 673

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація