2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В Непедівці відбувся концерт «Талановиті діти Козятинщини» Роздрукувати

В селі Непедівка Козятинського району відбувся концерт «Талановиті діти Козятинщини», в якому взяли участь учні Самгородоцької дитячої музичної школи та зразковий аматорський хореографічний колектив «Непосиди».

Привітати учасників концерту завітали депутати обласної Ради Людмила Щербаківська, Владислав Рой та заступник голови Козятинської районної ради Анатолій Задорожнюк.

– Наша країна переживає свої не найкращі часи, та все ж таки я вірю, що спільними зусиллями ми досягнемо перемоги і змінимо країну. Адже завдяки талановитій молоді Україна заслуговує на краще майбутнє, – виступила Людмила Щербаківська з вітальним словом.

На концерті учасники танцювальних колективів виконали сучасні танці та співали талановиті діти – Маша Лобода, Олексій Пугач, Ліза Тимченко, Каріна Петлінська, а дует баяністів Володимира та Юрія Кузиків викликав шквал аплодисментів у мешканців села.

Повернутись Створено: 24 жовтня 2017 року, 11:04 Переглядів: 1540

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація