Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В обласній Раді оцінили діяльність керівників закладів соцзахисту населення Роздрукувати

4 лютого відбулося друге засідання комісії з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2019 рік. Члени комісії на чолі з головою обласної Ради Анатолієм Олійником розглянули діяльність керівників закладів соціального спрямування та інших установ і організацій.

Загалом сьогодні про свою роботу прозвітували 11 керівників закладів соціального захисту населення області, а також директори комунальних закладів «Вінницький обласний центр цивільного захисту та матеріальних резервів»,  «Агроінформ», «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей», «Жмеринський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

Розпочинаючи засідання, Анатолій Олійник окреслив основні норми закону, в рамках яких відбувається проведення щорічної оцінки керівників комунальних закладів. Відтак, комісія може прийняти рішення: «відповідає займаній посаді», «відповідає займаній посаді та рекомендується для зарахування до кадрового резерву на вищу посаду», «відповідає займаній посаді за умовами виконання рекомендацій комісії», або «не відповідає займаній посаді».

– Нам важливо почути реагування на листи представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, які надійшли на адресу обласної Ради, обласної державної адміністрації, – сказав  Анатолій Олійник. – Інформація кожного керівника повинна стосуватися конкретно діяльності закладу 2019 року і як пророблена робота вплинула на заклад та його підопічних, а також озвучуйте проблеми й шляхи їхнього вирішення.

Представники профільного Департаменту та управління спільної комунальної власності територіальних громад надали оцінку діяльності керівників підпорядкованих установ.

Після тривалих обговорень члени комісії звернули увагу кожного з керівників закладів соціального спрямування на питання системи пожежної безпеки у приміщеннях, де постійно проживають підопічні. Також обговорювалися питання публічних закупівель цими закладами.

По кожному з керівників комісія приймала рішення шляхом голосування чи відповідає директор займаній посаді.

Нагадаємо, що протягом лютого комісія з оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад за 2019 рік оцінить ще 83 керівники галузі освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства та інших підприємств та установ.

Повернутись Створено: 4 лютого 2020 року, 18:12 Переглядів: 566

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація