Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

В обласній Раді оцінюватимуть корупційні ризики Роздрукувати

Сьогодні, 6 вересня, відбулося перше засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків у Вінницькій обласній Раді та підготовки Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки. Засідання відбулося під головуванням заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля.

До складу Комісії включені голови постійних комісій обласної Ради, керівники депутатських груп та міжфракційних об’єднань, керівники структурних підрозділів виконавчого апарату обласної Ради, які володіють знаннями про виробничі процеси і особливості організаційно-управлінської діяльності, а також до її роботи можуть долучатися представники громадськості та експерти.

Виступаючи, Ігор Хміль розповів, що метою діяльності Комісії є проведення оцінки корупційних ризиків у Вінницькій обласній Раді, а також підготовки проекту Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки.

– Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України «Про запобігання корупції», Методологією оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженою рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції, положенням про Комісію з оцінки корупційних ризиків у Вінницькій обласній Раді та підготовки Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки, а також іншими нормативно-правовими актами, – розповів під час виступу Ігор Вікторович.

Також в ході свого виступу Ігор Хміль наголосив, що Комісія має право отримувати від посадових осіб Вінницької обласної Ради необхідну для діяльності інформацію, документи та матеріали; залучати для участі у вивченні окремих питань фахівців, експертів, в тому числі, й міжнародних.

Під час засідання йшлося і про те, що члени Комісії зобов’язані брати участь в її засіданні; дотримуватися вимог Положення про Комісію; бути неупередженими та об’єктивними; не допускати конфлікту інтересів та сумлінно виконувати свої обов’язки; не допускати розголошення конфіденційної інформації, що стала відомою під час виконання службових обов’язків; дотримуватися високої культури спілкування.

– Відповідно до плану роботи, Комісія повинна до 13 вересня поточного року здійснити об’єктивну оцінку корупційних ризиків у виконавчому апараті обласної Ради, – сказав Ігор Вікторович. – Крім того, потрібно переглянути та проаналізовати рішення обласної Ради.

Нагадаємо, що 7 вересня в сесійній залі обласної Ради о 11.00 год. відбудеться навчальний семінар з питань антикорупційного законодавства України за участю депутатів обласної Ради та голів районних рад, міських голів міст обласного значення та членів Комісії.        

        

Повернутись Створено: 6 вересня 2017 року, 17:42 Переглядів: 682

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація