Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

В обласній Раді оцінюватимуть корупційні ризики Роздрукувати

Сьогодні, 6 вересня, відбулося перше засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків у Вінницькій обласній Раді та підготовки Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки. Засідання відбулося під головуванням заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля.

До складу Комісії включені голови постійних комісій обласної Ради, керівники депутатських груп та міжфракційних об’єднань, керівники структурних підрозділів виконавчого апарату обласної Ради, які володіють знаннями про виробничі процеси і особливості організаційно-управлінської діяльності, а також до її роботи можуть долучатися представники громадськості та експерти.

Виступаючи, Ігор Хміль розповів, що метою діяльності Комісії є проведення оцінки корупційних ризиків у Вінницькій обласній Раді, а також підготовки проекту Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки.

– Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України «Про запобігання корупції», Методологією оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженою рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції, положенням про Комісію з оцінки корупційних ризиків у Вінницькій обласній Раді та підготовки Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки, а також іншими нормативно-правовими актами, – розповів під час виступу Ігор Вікторович.

Також в ході свого виступу Ігор Хміль наголосив, що Комісія має право отримувати від посадових осіб Вінницької обласної Ради необхідну для діяльності інформацію, документи та матеріали; залучати для участі у вивченні окремих питань фахівців, експертів, в тому числі, й міжнародних.

Під час засідання йшлося і про те, що члени Комісії зобов’язані брати участь в її засіданні; дотримуватися вимог Положення про Комісію; бути неупередженими та об’єктивними; не допускати конфлікту інтересів та сумлінно виконувати свої обов’язки; не допускати розголошення конфіденційної інформації, що стала відомою під час виконання службових обов’язків; дотримуватися високої культури спілкування.

– Відповідно до плану роботи, Комісія повинна до 13 вересня поточного року здійснити об’єктивну оцінку корупційних ризиків у виконавчому апараті обласної Ради, – сказав Ігор Вікторович. – Крім того, потрібно переглянути та проаналізовати рішення обласної Ради.

Нагадаємо, що 7 вересня в сесійній залі обласної Ради о 11.00 год. відбудеться навчальний семінар з питань антикорупційного законодавства України за участю депутатів обласної Ради та голів районних рад, міських голів міст обласного значення та членів Комісії.        

        

Повернутись Створено: 6 вересня 2017 року, 17:42 Переглядів: 640

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація