Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

В обласній Раді оцінюватимуть корупційні ризики Роздрукувати

Сьогодні, 6 вересня, відбулося перше засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків у Вінницькій обласній Раді та підготовки Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки. Засідання відбулося під головуванням заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля.

До складу Комісії включені голови постійних комісій обласної Ради, керівники депутатських груп та міжфракційних об’єднань, керівники структурних підрозділів виконавчого апарату обласної Ради, які володіють знаннями про виробничі процеси і особливості організаційно-управлінської діяльності, а також до її роботи можуть долучатися представники громадськості та експерти.

Виступаючи, Ігор Хміль розповів, що метою діяльності Комісії є проведення оцінки корупційних ризиків у Вінницькій обласній Раді, а також підготовки проекту Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки.

– Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України «Про запобігання корупції», Методологією оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженою рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції, положенням про Комісію з оцінки корупційних ризиків у Вінницькій обласній Раді та підготовки Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки, а також іншими нормативно-правовими актами, – розповів під час виступу Ігор Вікторович.

Також в ході свого виступу Ігор Хміль наголосив, що Комісія має право отримувати від посадових осіб Вінницької обласної Ради необхідну для діяльності інформацію, документи та матеріали; залучати для участі у вивченні окремих питань фахівців, експертів, в тому числі, й міжнародних.

Під час засідання йшлося і про те, що члени Комісії зобов’язані брати участь в її засіданні; дотримуватися вимог Положення про Комісію; бути неупередженими та об’єктивними; не допускати конфлікту інтересів та сумлінно виконувати свої обов’язки; не допускати розголошення конфіденційної інформації, що стала відомою під час виконання службових обов’язків; дотримуватися високої культури спілкування.

– Відповідно до плану роботи, Комісія повинна до 13 вересня поточного року здійснити об’єктивну оцінку корупційних ризиків у виконавчому апараті обласної Ради, – сказав Ігор Вікторович. – Крім того, потрібно переглянути та проаналізовати рішення обласної Ради.

Нагадаємо, що 7 вересня в сесійній залі обласної Ради о 11.00 год. відбудеться навчальний семінар з питань антикорупційного законодавства України за участю депутатів обласної Ради та голів районних рад, міських голів міст обласного значення та членів Комісії.        

        

Повернутись Створено: 6 вересня 2017 року, 17:42 Переглядів: 558

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація