Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

В обласній Раді оцінюватимуть корупційні ризики Роздрукувати

Сьогодні, 6 вересня, відбулося перше засідання Комісії з оцінки корупційних ризиків у Вінницькій обласній Раді та підготовки Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки. Засідання відбулося під головуванням заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля.

До складу Комісії включені голови постійних комісій обласної Ради, керівники депутатських груп та міжфракційних об’єднань, керівники структурних підрозділів виконавчого апарату обласної Ради, які володіють знаннями про виробничі процеси і особливості організаційно-управлінської діяльності, а також до її роботи можуть долучатися представники громадськості та експерти.

Виступаючи, Ігор Хміль розповів, що метою діяльності Комісії є проведення оцінки корупційних ризиків у Вінницькій обласній Раді, а також підготовки проекту Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки.

– Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України «Про запобігання корупції», Методологією оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженою рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції, положенням про Комісію з оцінки корупційних ризиків у Вінницькій обласній Раді та підготовки Антикорупційної програми Вінницької обласної Ради на 2017-2020 роки, а також іншими нормативно-правовими актами, – розповів під час виступу Ігор Вікторович.

Також в ході свого виступу Ігор Хміль наголосив, що Комісія має право отримувати від посадових осіб Вінницької обласної Ради необхідну для діяльності інформацію, документи та матеріали; залучати для участі у вивченні окремих питань фахівців, експертів, в тому числі, й міжнародних.

Під час засідання йшлося і про те, що члени Комісії зобов’язані брати участь в її засіданні; дотримуватися вимог Положення про Комісію; бути неупередженими та об’єктивними; не допускати конфлікту інтересів та сумлінно виконувати свої обов’язки; не допускати розголошення конфіденційної інформації, що стала відомою під час виконання службових обов’язків; дотримуватися високої культури спілкування.

– Відповідно до плану роботи, Комісія повинна до 13 вересня поточного року здійснити об’єктивну оцінку корупційних ризиків у виконавчому апараті обласної Ради, – сказав Ігор Вікторович. – Крім того, потрібно переглянути та проаналізовати рішення обласної Ради.

Нагадаємо, що 7 вересня в сесійній залі обласної Ради о 11.00 год. відбудеться навчальний семінар з питань антикорупційного законодавства України за участю депутатів обласної Ради та голів районних рад, міських голів міст обласного значення та членів Комісії.        

        

Повернутись Створено: 6 вересня 2017 року, 17:42 Переглядів: 587

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація