Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В обласній Раді пройшла зустріч з Головою Державної служби з надзвичайних ситуацій Роздрукувати

30 квітня в приміщенні обласної Ради відбулась робоча зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка з Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергієм Бочковським. Тема зустрічі – взаємодія між органами обласної і міської влади із службою з надзвичайних ситуацій в напрямку запобігання виникненню надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.

Участь в зустрічі взяли перший заступник Вінницького міського голови Володимир Кістіон і начальник Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області, депутат обласної Ради Руслан Шевчук. Було обговорено співпрацю місцевих органів влади і Державної служби з надзвичайних ситуацій щодо забезпечення цивільної безпеки громадян, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій в межах підготовки і проведення позачергових президентських виборів на теренах Вінницької області.

Сергій Бочковський під час зустрічі окреслив коло завдань, що стоять перед його відомством, і наголосив на важливості взаємодії із органами місцевого самоврядування та виконавчими структурами влади, з метою гарантування безпеки для життя і здоров’я громадян під час виборчого процесу. Також очільник служби цікавився умовами формування і розміщення спецбатальйону “Вінниця”.

Голова обласної Ради Сергій Свитко у свою чергу, розповів про здійснені заходи обласної влади щодо безпеки, громадського порядку і забезпечення обороноздатності Вінницької області. Зокрема він зазначив, що обласною Радою на зазначені потреби в цілому, було виділено близько 3 мільйонів гривень. Сергій Свитко запевнив, що усі дії у напрямку запобігання і вирішення надзвичайних ситуацій в рамках підготовки та проведення виборів, координуються із начальником Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.

Повернутись Створено: 30 квітня 2014 року, 18:17 Переглядів: 1205

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація