Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В обласній Раді провели екскурсію для школярів Роздрукувати

Сьогодні, 19 лютого, в приміщенні обласної Ради провели екскурсію для дитячого зразкового духового оркестру Браїловського Будинку культури на чолі з художнім керівником Віталієм Тодосюком.

Про роботу депутатського корпусу та обласної Ради розповів начальник управління організаційного забезпечення діяльності Ради  та зв’язків з органами місцевого самоврядування виконавчого апарату обласної Ради Олег Романець. Він передав учням вітання від голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника та поінформував про устрій найвищого самоврядного органу області, про діяльність депутатів, про їхні повноваження. Показав, як працює система голосування «Рада». Повідомив, що згідно із законом усі голосування проводяться поіменно, аби виборець міг бачити, як голосує його депутат. 

Школярі отримали солодкі подарунки та сфотографувались біля трибуни президії обласної Ради.

Нагадуємо, що Вінницька обласна Рада запрошує на екскурсії дітей, школярів та студентів. Фахівці виконавчого апарату обласної Ради на час екскурсії стануть професійними гідами. Вони кваліфіковано розкажуть про історію місцевого самоврядування Вінниччини та про діяльність обласної Ради 7 скликання.

Повернутись Створено: 19 лютого 2018 року, 17:38 Переглядів: 434

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація