Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

В обласній Раді провели екскурсію для школярів Роздрукувати

Днями сесійна зала Вінницької обласної ради наповнилась дитячими голосами. На екскурсію прийшли 42 учні випускних 9-го та 11-го класів вінницької школи-ліцею №7.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник виступаючи перед школярами висловив переконання, що серед присутніх є майбутні депутати.

Заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко розказала про принципи діяльності депутатів, про те, як функціонують органи влади, як приймається місцевий бюджет, як проходять голосування і з якого віку можна стати депутатом.

Екскурсія була організована за ініціативи депутата обласної Ради Андрія Вигонюка, який є головою постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності. Андрій Володимирович сам закінчив школу-ліцей №7.

Супроводжував дітей їхній учитель правознавства Сергій Бінцаровський. Сказав, що в історії школи подібна екскурсія організована вперше.

- Одиннадцятикласники - це є випускний юридичний клас. Тому така екскурсія буде їм корисною для самовизначення з професією, - зазначив Сергій Бінцаровський. - А для дев’ятикласників стане мотивацією аби прикладати більше зусиль до навчання.  

Наприкінці учням роздали пам’ятний подарунок «Паспорт Вінницької області».

Нагадаємо, що за результатами моніторингу коаліції "Прозорі Ради" проекту Центру Політичних Студій та Аналітики Вінницька обласна Рада  визнана найпрозорішою обласною Радою в Україні. Перемогу здобула за імплементацію норм антикорупційного законодавства, дотримання принципів прозорості, відкритості та підзвітності у своїй роботі.

Повернутись Створено: 11 квітня 2016 року, 15:18 Переглядів: 886

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація