Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

В обласній Раді розглянуто проект рішення про внесення змін до обласного бюджету Роздрукувати

27 серпня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, яке провів голова комісії Ігор Вернигор. Окрім депутатів, у роботі комісії взяли участь директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, директор Департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Олександр Якубик і директор Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Тетяна Бабій.

 

  Під час засідання присутні розглянули 10 питань, внесених до порядку денного: 1.        Про внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 1 лютого2014 року № 669 «Про обласний бюджет на 2014 рік» (зі змінами).

2.          Про розпорядження голови облдержадміністрації "Про внесення змін до обласного бюджету на 2014 рік".

3. Про звіт про виконання обласного бюджету за 6 місяців 2014 року.

4.   Про сучасний стан розвитку інфраструктури сільських територіальних громад.

5.        Про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам установ фізичної культури та спорту - об'єктів спільної власності територіальних громад області.

6.        Про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам закладів культури - об'єктів спільної власності територіальних громад області.

7.        Про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам соціальних закладів - об'єктів спільної власності територіальних громад області.

8.        Про затвердження фінансових планів на 2015 рік комунальних підприємств – бюро технічної інвентаризації.

9.          Про затвердження фінансових планів на 2015 рік Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства „Віноблагроліс" та дочірніх підприємств райагролісів.

10.           Про Обласну програму підтримки утримання об'єктів спільної власності територіальних громад області на II півріччя 2014 року.

 

   За підсумками засідання комісії, більшістю голосів окремі проекти рішень запропоновано внести на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Повернутись Створено: 28 серпня 2014 року, 17:28 Переглядів: 750

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація