Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

В обласній Раді розглянуто проект рішення про внесення змін до обласного бюджету Роздрукувати

27 серпня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, яке провів голова комісії Ігор Вернигор. Окрім депутатів, у роботі комісії взяли участь директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, директор Департаменту регіонального економічного розвитку ОДА Олександр Якубик і директор Департаменту охорони здоров’я та курортів ОДА Тетяна Бабій.

 

  Під час засідання присутні розглянули 10 питань, внесених до порядку денного: 1.        Про внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 1 лютого2014 року № 669 «Про обласний бюджет на 2014 рік» (зі змінами).

2.          Про розпорядження голови облдержадміністрації "Про внесення змін до обласного бюджету на 2014 рік".

3. Про звіт про виконання обласного бюджету за 6 місяців 2014 року.

4.   Про сучасний стан розвитку інфраструктури сільських територіальних громад.

5.        Про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам установ фізичної культури та спорту - об'єктів спільної власності територіальних громад області.

6.        Про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам закладів культури - об'єктів спільної власності територіальних громад області.

7.        Про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам соціальних закладів - об'єктів спільної власності територіальних громад області.

8.        Про затвердження фінансових планів на 2015 рік комунальних підприємств – бюро технічної інвентаризації.

9.          Про затвердження фінансових планів на 2015 рік Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства „Віноблагроліс" та дочірніх підприємств райагролісів.

10.           Про Обласну програму підтримки утримання об'єктів спільної власності територіальних громад області на II півріччя 2014 року.

 

   За підсумками засідання комісії, більшістю голосів окремі проекти рішень запропоновано внести на розгляд чергової сесії обласної Ради.

Повернутись Створено: 28 серпня 2014 року, 17:28 Переглядів: 728

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація