Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В обласній Раді створено робочу групу з вивчення питання утримання об’єктів спільної власності територіальних громад області Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Свитко підписав розпорядження про створення робочої групи з вивчення питання щодо утримання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Розпорядження про створення робочої групи підписане на виконання доручення позачергової 32-ї сесії обласної Ради 6 скликання від 3 лютого 2015 року щодо вивчення питання про утримання об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які перебувають на балансі управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області.

Очолив робочу групу депутат обласної Ради, член фракції “Єдність Вінниччини” Василь Жердецький. До складу групи увійшли 10 депутатів – представників різних депутатських фракцій і груп обласної Ради, а також керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Члени робочої групи за результатами вивчення зазначеного питання внесуть пропозиції на розгляд постійних комісій обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку,  бюджету та фінансів і з питань регулювання комунальної власності та приватизації.

Повернутись Створено: 9 лютого 2015 року, 18:56 Переглядів: 790

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація