Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

В обласній Раді відбулася четверта зустріч із керівництвом ГУ Національної поліції та Управління патрульної поліції у Вінницькій області Роздрукувати

28 жовтня в режимі онлайн на платформі ZOOM відбулася відкрита зустріч депутатів і представників виконавчого апарату обласної Ради з керівництвом Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

За дорученням голови обласної Ради Вячеслава Соколового, зустріч провів його заступник Ігор Івасюк. У заході взяла участь керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

Ігор Івасюк повідомив, що такий захід відбувається  відповідно до вимог статті 88 Закону України „Про Національну поліціюˮ, згідно з якою керівники територіальних органів поліції не менше одного разу на два місяці проводять відкриті зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування для налагодження ефективної співпраці. Сьогоднішня відеоконференція стала четвертою  з п`яти запланованих на 2021 рік.

Заступник начальника ГУ Національної поліції у Вінницькій області Олег Кашперук надав інформацію про результати роботи правоохоронців за різними напрямами протягом останніх місяців. Олег Євгенович  також розповів про хід проєктів, які реалізуються спільно з обласною владою та громадами. Зокрема, він повідомив, що в області, згідно з підписанням в обласній Раді Меморандуму з головами громад щодо їх участі в програмі «Поліцейський офіцер громади», вже відкрито 31 поліцейську станцію. 58 офіцерів громад, які пройшли відповідне навчання, уже працюють. 18 жовтня на навчання було відправлено ще 36 майбутніх поліцейських офіцерів громад.

У ході зустрічі Олег Кашперук відповів на запитання депутатів обласної Ради.  

Заступник начальника управління - начальник відділу  Управління патрульної поліції моніторингу аналітичного забезпечення Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Олександр Гаркавюк повідомив учасникам зустрічі про результати роботи за 9 місяців.

За його словами, за цей період патрульні опрацювали понад 30 тис. викликів. Було складено понад 75 тис. адміністративних матеріалів та виписано понад 21 млн грн. штрафів, із яких вже сплачено понад 15 млн грн.

Олександр Гаркавюк також розповів про стан аварійності на шляхах області: за звітний період сталося 1328 ДТП, у яких 182 людини були травмовані, 21 людина загинула.

Заступник начальника управління - начальник відділу  Управління патрульної поліції моніторингу аналітичного забезпечення Управління патрульної поліції поінформував учасників зустрічі й про співпрацю з громадськістю, зокрема про діяльність шкільних офіцерів.

Підсумовуючи результати зустрічі, керівники обласної Ради подякували представникам поліції за надану інформацію.  Наступна зустріч з представниками керівного складу Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України запланована на 30 грудня.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.
 

Повернутись Створено: 28 жовтня 2021 року, 12:36 Переглядів: 417

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація