18 травня о 12.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх), з використанням платформи ZOOM відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету

 

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

В обласній Раді відбулася зустріч з керівництвом ГУ Національної поліції та Управління Патрульної поліції у Вінницькій області Роздрукувати

Сьогодні, 29 квітня,  у режимі онлайн на платформі ZOOM відбулася відкрита зустріч  депутатів та представників виконавчого апарату обласної Ради з керівництвом Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Управління Патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту Патрульної поліції Національної поліції України.

За дорученням голови обласної Ради Вячеслава Соколового, зустріч провів його заступник Ігор Івасюк.

Ігор Дмитрович повідомив, що такий захід відбувається  відповідно до вимог статті 88 Закону України „Про Національну поліціюˮ, згідно з якою керівники територіальних органів поліції не менше одного разу на два місяці мають зустрічатися з представниками органів місцевого самоврядування для налагодження ефективної співпраці.  Сьогоднішня відеоконференція стала першою з п`яти запланованих на 2021 рік.

Заступник начальника ГУ Національної поліції у Вінницькій області Ігор Волокитенко поінформував присутніх про результати роботи правоохоронців за різними напрямами протягом трьох місяців. Ігор Олександрович також розповів про хід проєктів, які реалізуються спільно з обласною владою.

Так, на початку року в обласній Раді 59 територіальних громад Вінниччини підписали меморандум із поліцією про співпрацю в програмі «Поліцейський офіцер громади». Проєктом визначено, що поліцейський офіцер громади  постійно знаходиться на її території, контактує з мешканцями та оперативно реагує на їхні потреби та проблеми, він має повноваження надавати всю необхідну допомогу жителям на місці та звітує не тільки перед своїм керівництвом, але й безпосередньо перед громадою. У свою чергу, територіальні громади беруть участь у відборі кандидатів на ці посади, а надалі  забезпечують їм необхідні умови для роботи.

- Нині навчаються та проходять спеціальну підготовку на Харківщині 52 майбутніх поліцейських офіцерів громад із Вінниччини, - каже Ігор Волокитенко. -  Це найвищий результат по Україні. А ми  починаємо добір ще 20 кандидатів.

Успішно проходить і проєкт «Кадетьський корпус поліції», запроваджений за підтримки обласної влади. Нині 36 учнів старших класів стали кадетами і на базі ГУ Нацполіції у Вінницькій області оволодівають навичками та знаннями, які дозволять їм вступити до навчальних закладів МВС України.

Позитивних результатів у забезпеченні безпеки на території Вінниччини, оперативного реагування на злочини та їх профілактики очікують поліцейські й від потужного проєкту – впровадження нової системи відеоаналітики, що також проводиться за підтримки обласної влади.

У ході зустрічі Ігор Волокитенко відповів на запитання депутатів обласної Ради про боротьбу із незаконним обігом зброї на території області; протидію розповсюдження наркотичних засобів та профілактику домашнього насилля.

Заступник начальника управління-начальник відділу чергової служби Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту Патрульної  поліції Національної поліції України Василь Самаруха повідомив присутнім про ситуацію з аварійністю на шляхах області та зазначив, що на дорогах обласного центру та на трасах державного значення  найближчим часом буде встановлено  новітні комплекси вимірювання швидкості. Такі заходи мають попереджувати  скоєння ДТП та зробити шляхи безпечнішими для учасників дорожнього руху.

Підсумовуючи результати зустрічі, Ігор Івасюк зазначив, що спілкування було корисним і для представників Нацполіції області, які почули зауваження та пропозиції; і для депутатів та представників апарату обласної Ради, які отримали важливу інформацію. Наступна чергова зустріч депутатського корпусу з представниками керівного складу Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України запланована на 24 червня.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.
 

Повернутись Створено: 29 квітня 2021 року, 14:22 Переглядів: 473

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація