6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

В обласній Раді відбулось спільне засідання постійних комісій Роздрукувати

20 березня під головуванням Ігоря Гатаулліна відбулося спільне засідання постійних комісії обласної Ради з питань молодіжної політики, спорту і туризму та освіти і науки. Окрім депутатів, у роботі комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, начальник управління у справах сім’ї та молоді ОДА Олена Стоялова, начальних управління з питань фізичної культури та спорту Сергій Дідик, а також представники Громадської ради при обласній Раді.

Для розгляду та прийняття відповідних рішень членам комісії було запропоновано 4 питання: про виконання рішення 24 сесії обласної Ради 5 скликання від 23 квітня 2009 року №791 «Про Обласну програму оздоровлення та відпочинку дітей і молоді на 2009-2013 роки; про проект рішення «Про Обласну цільову соціальну програму оздоровлення, відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року»; про проект рішення «Про Обласну цільову соціальну програму розвитку шахів “Інтелект нації” на 2014-2020 роки»; про затвердження Порядків та Граничних норм витрат на забезпечення харчуванням і лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів.

Під час розгляду першого питання про хід виконання Програми прозвітувала начальник управління у справах сім’ї та молоді ОДА Олена Стоялова. Відповідно до її інформації, за 5 років дії Обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, на 57 одиниць збільшилась кількість оздоровчих закладів за рахунок збільшення кількості таборів денного перебування. Так, влітку 2013 року в області працювали 826 закладів (2009 рік – 769); з них – 18 позаміських таборів, 2 табори санаторного типу, 801 табір денного перебування, 2 позаміські дитячі заклади відпочинку, 3 наметових містечка.

За час дії Програми кількість оздоровлених дітей зросла майже в 1,3 раза. Відсоток оздоровлених дітей від загальної кількості дітей шкільного віку збільшився на 24 відсоткових пункти.

Заслухавши звіт, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко наголосила, що завдання всіх гілок влади – забезпечити всі необхідні умови для оздоровлення та відпочинку наших дітей.

– Поступає інформація, яка потребує перевірки, що дехто зазіхає на територію, де знаходяться бази відпочинку, – з метою приватизації. Я не заперечую наявність приватних баз, але вони стануть недоступними для більшості – для тих, хто не зможе внести відповідну плату, – зауважила Н. Солейко. За її переконанням, обов’язок влади і громадськості – здійснювати постійний контроль щодо законності вчинення подібних дій.

Взявши до уваги всі озвучені пропозиції, депутати постійних комісій одноголосно підтримали проекти рішень щодо трьох вищезазначених питань, окрім одного. Враховуючи низку зауважень та доповнень до проекту рішення про «Обласну цільову соціальну програму розвитку шахів “Інтелект нації” на 2014-2020 роки», члени комісії запропонували доопрацювати даний проект і внести його на розгляд наступного засідання профільної комісії.

Повернутись Створено: 20 березня 2014 року, 17:03 Переглядів: 620

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація