23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

В обласній Раді відбулось засідання круглого столу Роздрукувати

11 червня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела засідання круглого столу на тему: «Про ситуацію, що склалася навколо конфліктного будівництва на шкільному стадіоні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Вінницької міської ради». У заході взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Олександр В’юник, перший заступник Вінницького міського голови Володимир Кістіон, окремі депутати обласної Ради, члени правління Громадської ради при обласній Раді; працівники Державної інспекції сільського господарства у Вінницькій області; Вінницького міського відділу міліції, а також представники громадськості та засобів масової інформації.

Як поінформувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, проведення круглого столу викликано необхідністю обговорення ситуації, що склалася навколо конфліктного будівництва на шкільному стадіоні Вінницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 та надання пропозицій зацікавленими сторонами.

Вона повідомила, що численна кількість колективних скарг мешканців Вінниці, поданих в різні інстанції – до правоохоронних та контролюючих органів, до депутатів Верховної Ради, до керівництва обласної Ради, змушують реагувати на ці звернення та вживати відповідних заходів щодо їхнього законного вирішення.

Наталія Солейко озвучила присутнім висновки стосовно розгляду всіх попередніх звернень громадян.

Після дискусійного обговорення та наданих пропозицій, вона звернулась до першого заступника міського голови Володимира Кістіона донести всю почуту інформацію до керівництва Вінницької міської ради.

– Вся громада зацікавлена в тому, щоб розвиватися, щоб місто було комфортним і гарним, щоб наші діти мали можливість займатися фізкультурою та спортом і щоб ці їхні можливості ніхто не обмежував. Тому у прийнятті будь-яких рішень влада має дослухатися до думки мешканців та обов’язково рахуватися з позицією громадськості, – резюмувала заступник голови обласної Ради, підсумовуючи засідання.

 

Повернутись Створено: 12 червня 2014 року, 12:06 Переглядів: 723

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація