Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

В обласній Раді відбулось засідання круглого столу Роздрукувати

11 червня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела засідання круглого столу на тему: «Про ситуацію, що склалася навколо конфліктного будівництва на шкільному стадіоні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Вінницької міської ради». У заході взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Олександр В’юник, перший заступник Вінницького міського голови Володимир Кістіон, окремі депутати обласної Ради, члени правління Громадської ради при обласній Раді; працівники Державної інспекції сільського господарства у Вінницькій області; Вінницького міського відділу міліції, а також представники громадськості та засобів масової інформації.

Як поінформувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, проведення круглого столу викликано необхідністю обговорення ситуації, що склалася навколо конфліктного будівництва на шкільному стадіоні Вінницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18 та надання пропозицій зацікавленими сторонами.

Вона повідомила, що численна кількість колективних скарг мешканців Вінниці, поданих в різні інстанції – до правоохоронних та контролюючих органів, до депутатів Верховної Ради, до керівництва обласної Ради, змушують реагувати на ці звернення та вживати відповідних заходів щодо їхнього законного вирішення.

Наталія Солейко озвучила присутнім висновки стосовно розгляду всіх попередніх звернень громадян.

Після дискусійного обговорення та наданих пропозицій, вона звернулась до першого заступника міського голови Володимира Кістіона донести всю почуту інформацію до керівництва Вінницької міської ради.

– Вся громада зацікавлена в тому, щоб розвиватися, щоб місто було комфортним і гарним, щоб наші діти мали можливість займатися фізкультурою та спортом і щоб ці їхні можливості ніхто не обмежував. Тому у прийнятті будь-яких рішень влада має дослухатися до думки мешканців та обов’язково рахуватися з позицією громадськості, – резюмувала заступник голови обласної Ради, підсумовуючи засідання.

 

Повернутись Створено: 12 червня 2014 року, 12:06 Переглядів: 747

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація