Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

В обласній Раді вперше колядували по-молдавськи Роздрукувати

27 грудня до Вінниці завітав зразковий хор «Орантіс» з міста Сорока Республіки Молдова. Артисти прибули привітати працівників обласної Ради та адміністрації з Новим роком та Різдвом. З офіційними привітаннями виступив заступник голови Сорокського району Борис Івась.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк, який зустрічав гостей, підкреслив, що це вперше молдавські друзі вітають вінничан зі святами. І це завдяки Єврорегіону «Дністер», який ще більше зблизив сусідні народи.

– Той формат, який ми започаткували в рамках Єврорегіону, тільки на старті. У нас спільні  грандіозні плани. Ми будемо реалізовувати їх в єдиній Європі, бо це бажання наших народів, – зазначив голова Єврорегіону «Дністер» С.Татусяк.

Розмову про перспективні українсько-молдовські плани підхопив Борис Івась. Він наголосив на ефективній роботі Єврорегіону у 2013 році.

– Сьогодні нашу спільну мрію – будівництво мосту «Ямпіль-Косоуци» – обговорюють Прем’єр-міністри України і Молдови. Ми горді, що всього за один рік «проштовхнули» це питання на урядовий рівень. А з ініціативи Сергія Татусяка була створена спеціальна комісія, яка супроводжує дане питання. Вірю, наступний рік буде ще успішніший для Єврорегіону «Дністер», – сказав Б.Івась.

Сторони обмінялися символічними подарунками, а хор «Орантіс» подарував вінничанам пісні та колядки українською, молдовською, і навіть німецькою мовами. Сергій Татусяк пообіцяв, що найближчим часом вінницькі артисти поїдуть до Сороки з візитом-відповіддю.

– Ми будемо все робити, щоб наша дружба міцніла. Щоб домінувала народна дипломатія, бо не політики вирішують долю народу, а самі люди, – резюмував С.Татусяк.

 

Повернутись Створено: 27 грудня 2013 року, 15:33 Переглядів: 824

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація