Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В обласній Раді завершено проведення щорічної оцінки діяльності керівників підприємств комунальної власності Роздрукувати

26 березня, відповідно до розпорядження голови обласної Ради Сергія Свитка від 31.01.2015 року № 20, в обласній Раді відбулось завершальне засідання комісії з питань «Про проведення щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2014 рік».

Під час засідання, яке провела заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, було проатестовано діяльність 30-ти очільників комунальних закладів та установ галузі освіти.

За інформацією профільного керівництва Департаменту освіти і науки ОДА, сьогодні відповідність займаним посадам підтверджували 4 керівники вищих навчальних закладів, 22 – спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів і дитячих будинків; 4 – позашкільних навчальних закладів. Всі вони мають відповідну освіту і високий кваліфікаційний рівень, більшість з них працює на керівній посаді вже тривалий час. В очолюваних ними освітніх закладах і установах створено якісні умови для навчання і виховання дітей; постійно проводиться робота з оновлення матеріально-технічної бази, впровадження енергозберігаючих технологій, а також дотримання всіх необхідних санітарно-гігієнічних вимог і фінансово-бюджетної дисципліни.

За підсумками роботи комісії, всі працівники даної галузі, згідно з вимогами, відповідають займаним посадам. Висловлені зауваження та пропозиції представників комісії щодо покращення діяльності окремих керівників, обов’язково будуть враховані при оцінці в наступному році.

Загалом, цього року комісією з питань «Про проведення щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2014 рік» було проатестовано діяльність 101 очільника об’єктів спільної комунальної власності обласної Ради.

Повернутись Створено: 26 березня 2015 року, 16:52 Переглядів: 852

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація