2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В обласній Раді завершили оцінювання керівників комунальних закладів та установ галузі охорони здоров’я Роздрукувати

Сьогодні, 3 березня, відповідно до графіка, було продовжено оцінку діяльності керівників галузі охорони здоров’я. Чергове засідання комісії з питань оцінювання професійної діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2015 рік провела перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

У роботі зібрання взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, депутати обласної Ради, заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, керівники профільного департаменту ОДА, представники громадських організацій.

Відкриваючи засідання, Людмила Щербаківська поінформувала, що на підставі всебічної оцінки діяльності керівника, його ділових якостей, виконання посадових обов’язків і досягнутих результатів, комісія приймає одне з таких рішень: відповідає займаній посаді; рекомендується для зарахування до кадрового резерву на вищу посаду; відповідає займаній посаді за умови виконання рекомендацій комісії; не відповідає займаній посаді.

В ході ознайомлення з висновками, озвученими керівництвом профільних служб, робота більшості атестованих охарактеризована позитивно. За результатами голосування комісії, вони підтвердили свою відповідність займаній посаді. Оцінювання роботи окремих очільників комунальних закладів та установ галузі охорони здоров’я перенесено, в зв’язку з об’єктивними причинами.

Варто зазначити, що напередодні свою фахову відповідність вже підтвердили керівники закладів культури, фізкультури і спорту; галузі культури; закладів і установ галузі соціального захисту населення, галузі освіти.

Завершальне засідання комісії з питань оцінювання професійної діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2015 рік планується провести 10 березня 2016 року.

Для довідки: оцінка керівників об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області проводиться щорічно на виконання рішення 21 сесії обласної Ради 5 скликання від 24 грудня 2008 року № 698 та відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 15.01.2016 року №5.

 

Повернутись Створено: 3 березня 2016 року, 15:58 Переглядів: 1138

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація