9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В обласній Раді завершили оцінювання керівників об’єктів спільної власності територіальних громад області Роздрукувати

Сьогодні, 10 березня, відповідно до графіка, відбулось завершальне засідання комісії з питань оцінювання професійної діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2015 рік, яке провела перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

У роботі зібрання взяли участь заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, депутати обласної Ради, заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, керівники профільних управлінь та департаментів ОДА, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Цього разу відповідність займаній посаді підтверджували керівники підприємств і установ галузі житлово-комунального господарства та інших підприємств і установ.

Відкриваючи засідання, Людмила Щербаківська поінформувала, що оцінка керівників об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області проводиться щорічно на виконання рішення 21 сесії обласної Ради 5 скликання від 24 грудня 2008 року № 698 та відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 15.01.2016 року №5. Як зазначила перший заступник голови обласної Ради, основне завдання членів комісії – надати належну, справедливу оцінку кожному керівникові, на підставі об’єктивних критеріїв за результатами його роботи.

Згідно з висновками, озвученими керівництвом профільних служб та за підсумками роботи комісії, всі керівники, окрім одного, підтвердили відповідність займаній посаді. За результатами голосування комісії, не відповідає займаній посаді директор обласного комунального підприємства «Вінницякіно» Микола Безносюк.

Як підсумувала перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, висловлені зауваження та пропозиції представників комісії щодо покращення діяльності окремих керівників, обов’язково будуть враховані при оцінці в наступному році.

Повернутись Створено: 10 березня 2016 року, 17:52 Переглядів: 1191

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація