Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

В обласній Раді завершили оцінювання керівників об’єктів спільної власності територіальних громад області Роздрукувати

Сьогодні, 10 березня, відповідно до графіка, відбулось завершальне засідання комісії з питань оцінювання професійної діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2015 рік, яке провела перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

У роботі зібрання взяли участь заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, депутати обласної Ради, заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, керівники профільних управлінь та департаментів ОДА, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Цього разу відповідність займаній посаді підтверджували керівники підприємств і установ галузі житлово-комунального господарства та інших підприємств і установ.

Відкриваючи засідання, Людмила Щербаківська поінформувала, що оцінка керівників об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області проводиться щорічно на виконання рішення 21 сесії обласної Ради 5 скликання від 24 грудня 2008 року № 698 та відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 15.01.2016 року №5. Як зазначила перший заступник голови обласної Ради, основне завдання членів комісії – надати належну, справедливу оцінку кожному керівникові, на підставі об’єктивних критеріїв за результатами його роботи.

Згідно з висновками, озвученими керівництвом профільних служб та за підсумками роботи комісії, всі керівники, окрім одного, підтвердили відповідність займаній посаді. За результатами голосування комісії, не відповідає займаній посаді директор обласного комунального підприємства «Вінницякіно» Микола Безносюк.

Як підсумувала перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, висловлені зауваження та пропозиції представників комісії щодо покращення діяльності окремих керівників, обов’язково будуть враховані при оцінці в наступному році.

Повернутись Створено: 10 березня 2016 року, 17:52 Переглядів: 1027

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація