15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

В обласній Раді журналісти розмістили свої художні патріотичні роботи Роздрукувати

Першу в Україні власну виставку картин на тему: «Патріотизм очима журналістів» створили до Дня незалежності України вінницькі медійники. Художні роботи 10-ти представників регіональної преси розміщено на першому поверсі адмінбудівлі  обласної Ради по вулиці Соборній, 70. Виставка триватиме до  27 серпня 2017 року.

- Мені сподобалась ідея! Багато позитиву, журналісти доклали зусиль, щоб роботи були різнопланові за концепцією. Звісно, професійну майстерність варто вдосконалювати і для багатьох - це можливість доторкнутись до мистецтва, гарний шанс і, можливо, старт у новому напрямі розвитку. Автори, малюючи картини, отримували насолоду – це відчувається. Тематична журналістська виставка – гарний приклад для інших, - прокоментував один із перших відвідувачів, народний художник України Володимир Козюк.

Професійних художників серед представників преси немає, але їхні картини маслом вийшли чуттєві і з підтекстом - промовиста ілюстрація сформованого за 26 років незалежності України почуття патріотизму у молоді. Так, у представника ГО «Вінницька обласна громадська організація «Агенція журналістських розслідувань» Юлії Короцінської патріотизм втілився у «Третє око четвертої влади», у волонтерки ГО «СПІНОЗА» Олени Суходоєвої - завзята «Подоляночка» крутить квадратні колеса велосипеду, стажерка газети «Вінниччина» Альона Шпичка намалювала «Вірність», а тележурналістка телеканалу «Доба» Тетяна Довгань «виростила» на полотні «Квітку», майстер пера сайту «Інформаційна Вінниччина» Катерина Мацієнко перевтілилась у майстра пензля, «проклавши» свою «Дорогу», журналіст «Першого радіо вінницької громади» Зорина Гаджук запевняє: «Україна в мені», підтримав колежанку і студент ВНПУ Олександр Титко – його персонажі стверджують: «Патріотизм – це ми!» З-поміж робіт виділяється робота Микити Панасенко - журналіста газети «RIA» та сайту «20 хвилин» - автор «Спокути» вдався до алегоричної профілактики корупції у країні. Натомість журналіст cайту «Власно» Тетяна Щербатюк побачила в Україні «Вершницю, що мчить у мрію». А Наталія Журбенко пропонує усім поціновувачам журналістського живопису присісти у віртуальне патріотичне крісло і зробити свій внесок у розвиток держави.

- Маємо шанс оцінити таланти наших журналістів у різних проявах. Роботи цінні й тим, що кожен автор представляв редакційний колектив. Подібні проекти реалістичні, адже можемо побачити бачення світу і філософію життя тих, хто формує інформаційний простір. Картини емоційні, барвисті, чуттєві, не має повторів ні за концепцією, ні за стилем виконання і - єдині у творчому пориві розуміння значення патріотизму для країни, - прокоментував відвідувач виставки, депутат обласної Ради, заступник голови Вінницької облдержадміністрації Олександр Крученюк.

Втілити «патріотизм» на картині представникам вінницьких редакцій допомагали художниці студії «АкВарель» Валерія Савицька і Тетяна Кошелевська.

Оглянувши виставку, депутат Вінницької обласної Ради, Людмила Щербаківська запропонувала колегам перейняти досвід і створити депутатську художню виставку.

- Можливо, варто організувати таку виставку для депутатів обласної Ради? Журналісти, зазвичай, те, що думають – пишуть, а тут ще й креативно втілили у малюнках серйозну тему – є чому повчитись.  Мою увагу привернула картина «Крісло»: присядь, подумай і зроби – залиш спогади про свої добрі справи для країни. Нашим депутатам варто запропонувати тему миру – конфлікт триває, виснажуючи країну.

Оригінальні картини продаються. Придбати їх можна, зателефонувавши автору картини, надавши можливість журналісту реалізувати власні бажання: дехто хоче купити фотоапарат, хтось має сплатити кредит за ноутбук, є бажаючі допомогти соціально вразливим дітям та підтримати іншу людину, яка опинилась у скрутних обставинах. Телефони для контактів і опис концепції картини розміщено поряд із полотнами.  

Проект, що реалізує громадська організація «Фундація журналістів із інвалідністю та порушеннями функцій опорно-рухового апарату «СПІНОЗА», відбувається за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА. Виставку картин журналістів до Дня Незалежності України допомогли оформити працівники Вінницького обласного краєзнавчого музею.

Повернутись Створено: 22 серпня 2017 року, 15:13 Переглядів: 782

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація