9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В обласному бюджеті накопичено 47 мільйонів гривень екологічного податку Роздрукувати

Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулось засідання конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. У її роботі взяв участь голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

Комісія розглянула пропозиції по природоохоронним заходам та прийняла рішення щодо їх фінансування за рахунок коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік. Зокрема були розглянуті та підтримані проекти щодо фінансування таких видів природоохоронних заходів:

  • збереження природоохоронного фонду (парки);
  • збереження водойм та річок;
  • проведення робіт з водовідведення та каналізування;
  • поводження з твердими побутовими та хімічними відходами, тощо.

Геннадій Мазур зазначив, що в результаті відновлення ритмічної роботи Ладижинської ТЕС – головного платника екологічного податку, обласний фонд охорони навколишнього природного середовища став активніше наповнюватись. Зокрема, станом на 1 серпня 2016 року в обласному бюджеті накопичено 47 млн.грн. екологічного податку. Цей фінансовий ресурс є вагомою базою для проведення широкого комплексу екологічних заходів в області.

- Тепер головна задача ефективно та оперативно використати кошти та встигнути до кінця року впровадити відповідні екологічні проекти, – наголосив Геннадій Мазур. 

Повернутись Створено: 4 серпня 2016 року, 17:03 Переглядів: 883

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація