5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В обласному бюджеті передбачено підвищення зарплат лікарям, що задіяні у боротьбі з COVID-19 Роздрукувати

В онлайн-форматі відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура, де депутати розглянули низку питань порядку денного.

Участь в засіданні взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, депутати обласної Ради Владислав Рой, Андрій Вигонюк, Ярослав Хребтій та директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович.

Члени комісії розглянули Звіт про результати аудиту ефективності використання коштів місцевих бюджетів Вінницької області у частині капітальних видатків, які визначаються функціями держави, який проводила Рахункова палата України.

– Аудит передбачав встановлення фактичного стану справ та надання оцінки щодо законності та ефективності використання коштів місцевих бюджетів Вінницької області, а також стану внутрішнього контролю розпорядників бюджетних коштів, – підкреслив Геннадій Мазур. – При цьому предметом аудиту були кошти обласного бюджету Вінницької області, спрямовані у 2018-2019 роках.

Михайло Кременюк поінформував присутніх щодо проєкту рішення, яким передбачається Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання доповнити главою 10 «Проведення пленарних засідань обласної Ради, засідань президії обласної Ради, постійних комісій обласної Ради в режимі відеоконференції (дистанційне засідання)». Зазначені зміни є необхідними для побудови ефективної роботи та швидкого реагування на зміни.

Також на засіданні постійної комісії розглянуто низку звернень комунальних некомерційних підприємств області.

– Для забезпечення здійснення низки необхідних видатків, в тому числі доплати медичним працівникам, підготовлено проєкт розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік», – заявив Геннадій Мазур. – Відповідно до статей 22, 23 Бюджетного кодексу України головними розпорядниками коштів обласного бюджету внесено пропозиції щодо скорочення бюджетних призначень на 2020 рік, в зв’язку з економією (очікуваною економією) коштів, що виникла (та/або потенційно виникне) внаслідок запровадження карантинних обмежень. В зв'язку з чим, здійснено перерозподіл призначень в межах загального обсягу на рік між головними розпорядниками коштів обласного бюджету. За рахунок цього відбувається збільшення бюджетних призначень за Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації. Зокрема,  в межах статті «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» на суму 2 989 000,00 грн з метою забезпечення заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню на території Вінницької області коронавірусу COVID-19).

В межах зазначеного розпорядження та відповідно до протоколу засідання обласної конкурсної комісії з розподілу обласного фонду охорони навколишнього природного середовища від 14 лютого 2020 року №1, також передбачено розподіл коштів між проєктами-переможцями в сфері екології та охорони природних ресурсів на суму 11 363 469 грн.

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України здійснено розподіл субвенцій з державного бюджету між місцевими бюджетами.

Також передбачено розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров'я на загальну суму 109 939 300 грн. Головними розпорядниками зазначених коштів є Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації та Департамент фінансів облдержадміністрації (Субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров'я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, що розподілена між місцевими бюджетами в тому числі на лікування хворих на цукровий діабет інсуліном на нецукровий діабет десмопресином та на підтримку окремих закладів охорони здоров'я, які надають вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення).

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський під час обговорення проєкту рішення «Про внесення змін до рішення 41 сесії обласної Ради 7 скликання від 17 грудня 2019 року № 885 «Про обласний бюджет на 2020 рік» зазначив, що передбачається розподіл залишків коштів загального фонду обласного бюджету, які склалися станом на 01.01.2020 року в загальній сумі понад  244 млн грн, а також залишки спеціального фонду в сумі понад 216 млн грн.

Детально з проєктом  рішення сесії обласної Ради про внесення змін до рішення 41 сесії обласної Ради 7 скликання від 17 грудня 2019 року № 885 «Про обласний бюджет на 2020 рік» можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Також комісією було розглянуто ряд інших питань порядку денного. З протоколом та висновками  комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

 


 

Повернутись Створено: 14 квітня 2020 року, 17:31 Переглядів: 671

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація