6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

В обласному центрі вшанували хліборобів Вінниччини Роздрукувати

14 листопада у Вінниці відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства. Вони розпочалися з вручення Почесних грамот обласної державної адміністрації і обласної Ради, Почесних грамот і Подяк Міністерства аграрної політики та продовольства України передовикам сільськогосподарського виробництва і харчової та переробної промисловості.

Нагороджували аграріїв відзнаками голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова облдержадміністрації Іван Мовчан. Голова ОДА зазначив, що цьогоріч свято сільгоспвиробники краю зустрічають достойно, адже з дня на день урожайність зернових в області сягне 5 млн. тон. І.Мовчан зауважив, що це результат того, що вінницькі аграрії вміють працювати технологічно.

– Якщо є технології в сільському господарстві, то є умови, щоб створювати робочі місця та платити достойну зарплату, – сказав голова облдержадміністрації.

Сергій Татусяк висловив впевненість, що названі високі показники – це тільки початок тих здобутків, на які здатні хлібороби Вінниччини.

– Цьому також сприятиме те, що ми працюємо у новому форматі з облдержадміністрацією, що створили стратегії розвитку кожної територіальної громади. Ці механізми не мають аналогів в Україні, – підкреслив С.Татусяк.

Він подякував агровиробникам за відчутну допомогу соціальній сфері сіл, додавши, що обласна влада вітає таке соціальне партнерство і намагається також залучити в сільську місцевість інвестиції та позабюджетні ресурси.

– Дякую за ваш талант працювати на землі! Спільними зусиллями ми зможемо багато зробити для дітей, онуків і всієї Вінницької землі! – сказав наостанок голова облради.

Далі святкування продовжилося у приміщенні театру ім. М.Садовського. Там очільники області вручили передовикам аграрної галузі президентські та урядові нагороди. Також відзначили райони Вінниччини за комплексною рейтинговою оцінкою, вручивши головам РДА і райрад Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради і кубки. Цьогоріч кращими визнані райони: Тростянецький, Крижопільський, Томашпільський, Калинівський, Іллінецький та Вінницький.

Також грамотами були вшановані 36 сільськогосподарських підприємств області та 10 підприємств харчової та переробної промисловості. Завершилися урочистості святковим концертом у виконанні колективів та сольних артистів Вінниччини.

 

 

Повернутись Створено: 14 листопада 2013 року, 12:09 Переглядів: 907

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація