Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

В обласному центрі вшанували хліборобів Вінниччини Роздрукувати

14 листопада у Вінниці відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства. Вони розпочалися з вручення Почесних грамот обласної державної адміністрації і обласної Ради, Почесних грамот і Подяк Міністерства аграрної політики та продовольства України передовикам сільськогосподарського виробництва і харчової та переробної промисловості.

Нагороджували аграріїв відзнаками голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова облдержадміністрації Іван Мовчан. Голова ОДА зазначив, що цьогоріч свято сільгоспвиробники краю зустрічають достойно, адже з дня на день урожайність зернових в області сягне 5 млн. тон. І.Мовчан зауважив, що це результат того, що вінницькі аграрії вміють працювати технологічно.

– Якщо є технології в сільському господарстві, то є умови, щоб створювати робочі місця та платити достойну зарплату, – сказав голова облдержадміністрації.

Сергій Татусяк висловив впевненість, що названі високі показники – це тільки початок тих здобутків, на які здатні хлібороби Вінниччини.

– Цьому також сприятиме те, що ми працюємо у новому форматі з облдержадміністрацією, що створили стратегії розвитку кожної територіальної громади. Ці механізми не мають аналогів в Україні, – підкреслив С.Татусяк.

Він подякував агровиробникам за відчутну допомогу соціальній сфері сіл, додавши, що обласна влада вітає таке соціальне партнерство і намагається також залучити в сільську місцевість інвестиції та позабюджетні ресурси.

– Дякую за ваш талант працювати на землі! Спільними зусиллями ми зможемо багато зробити для дітей, онуків і всієї Вінницької землі! – сказав наостанок голова облради.

Далі святкування продовжилося у приміщенні театру ім. М.Садовського. Там очільники області вручили передовикам аграрної галузі президентські та урядові нагороди. Також відзначили райони Вінниччини за комплексною рейтинговою оцінкою, вручивши головам РДА і райрад Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради і кубки. Цьогоріч кращими визнані райони: Тростянецький, Крижопільський, Томашпільський, Калинівський, Іллінецький та Вінницький.

Також грамотами були вшановані 36 сільськогосподарських підприємств області та 10 підприємств харчової та переробної промисловості. Завершилися урочистості святковим концертом у виконанні колективів та сольних артистів Вінниччини.

 

 

Повернутись Створено: 14 листопада 2013 року, 12:09 Переглядів: 885

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація