Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

В обласному центрі вшанували хліборобів Вінниччини Роздрукувати

14 листопада у Вінниці відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства. Вони розпочалися з вручення Почесних грамот обласної державної адміністрації і обласної Ради, Почесних грамот і Подяк Міністерства аграрної політики та продовольства України передовикам сільськогосподарського виробництва і харчової та переробної промисловості.

Нагороджували аграріїв відзнаками голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова облдержадміністрації Іван Мовчан. Голова ОДА зазначив, що цьогоріч свято сільгоспвиробники краю зустрічають достойно, адже з дня на день урожайність зернових в області сягне 5 млн. тон. І.Мовчан зауважив, що це результат того, що вінницькі аграрії вміють працювати технологічно.

– Якщо є технології в сільському господарстві, то є умови, щоб створювати робочі місця та платити достойну зарплату, – сказав голова облдержадміністрації.

Сергій Татусяк висловив впевненість, що названі високі показники – це тільки початок тих здобутків, на які здатні хлібороби Вінниччини.

– Цьому також сприятиме те, що ми працюємо у новому форматі з облдержадміністрацією, що створили стратегії розвитку кожної територіальної громади. Ці механізми не мають аналогів в Україні, – підкреслив С.Татусяк.

Він подякував агровиробникам за відчутну допомогу соціальній сфері сіл, додавши, що обласна влада вітає таке соціальне партнерство і намагається також залучити в сільську місцевість інвестиції та позабюджетні ресурси.

– Дякую за ваш талант працювати на землі! Спільними зусиллями ми зможемо багато зробити для дітей, онуків і всієї Вінницької землі! – сказав наостанок голова облради.

Далі святкування продовжилося у приміщенні театру ім. М.Садовського. Там очільники області вручили передовикам аграрної галузі президентські та урядові нагороди. Також відзначили райони Вінниччини за комплексною рейтинговою оцінкою, вручивши головам РДА і райрад Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради і кубки. Цьогоріч кращими визнані райони: Тростянецький, Крижопільський, Томашпільський, Калинівський, Іллінецький та Вінницький.

Також грамотами були вшановані 36 сільськогосподарських підприємств області та 10 підприємств харчової та переробної промисловості. Завершилися урочистості святковим концертом у виконанні колективів та сольних артистів Вінниччини.

 

 

Повернутись Створено: 14 листопада 2013 року, 12:09 Переглядів: 859

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація