Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В обласному художньому музеї відбулася презентація виставки Володимира Козюка Роздрукувати

25 березня у Вінницькому обласному художньому музеї відбулася презентація виставки з приватного зібрання Володимира Козюка „Скарби твої, Україно. Історія врятування”. Меценат, колекціонер, народний художник України Володимир Козюк презентував 250 зразків народного іконопису.

В заході взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський.

Директор, заслужений діяч мистецтв України Ілля Безбах ознайомив присутніх з унікальною виставкою, яка має потужний сакральний вплив та енергетичну силу духу кожної ікони і її автора. Виставка відбувається в рамках акції офіційної реєстрації дев’яти досягнень в Книзі рекордів України. Відбулася офіційна реєстрація рекордного досягнення в категорії „Колекції” найбільшого зібрання подільських ікон, у категорії „Наково-пошукова робота” – найбільшого приватного архіву, що нараховує 200 одиниць із зображенням хат під стріхою, у категорії „Фотографії” – найбільшого архіву  – 700 одиниць світлин-портретів людей у вишитих сорочках. В категорії „Благодійність” здійснено акт передачі найбільшої кількості експонатів (1500 одиниць) із приватної колекції до музеїв України.

Для складання протоколу щодо реєстрації рекордів були запрошені представники „Книги рекордів України”, заслужений реставратор України Борис Іванів. Остаточний результат буде оголошений в квітні місяці в Києві.

Повернутись Створено: 25 березня 2016 року, 16:57 Переглядів: 969

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація