Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

В обласному пансіонаті для осіб похилого віку встановлять гідрованни Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк з робочим візитом відвідав комунальну установу «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» та поспілкувався з керівництвом і колективом.

В ході візиту разом із директором установи Сергієм Якубовським та його заступником Богданом Кесом вручили Почесну грамоту облдержадміністрації та обласної Ради заступнику головного бухгалтера комунальної установи «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» Ользі Пелешок.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк привітав пані Ольгу та подякував за її сумлінну працю та відповідальне ставлення до своїх професійних обов’язків.

Також він висловив своє захоплення відданістю роботі всіх працівників закладу.

– Ви працюєте із нелегкою категорією людей. Роботу, яку ви виконуєте щоденно можна безсумніву назвати благородною, –  сказав Михайло Кременюк.

Директор установи Сергій Якубовський розповів, що після об’єднання Вороновицького психоневрологічного інтернату та комунальної установи «Вінницький будинок-інтернат геріатричного профілю», відбулися позитивні зміни та є певні досягнення.

– З першого числа наступного місяця буде проводитися тендер для  здійснення ремонтних робіт в блоці №2 на п’ятому поверсі, – розповідає Сергій Якубовський. – Завдяки об’єднанню двох установ ми маємо свої кошти. На проведення ремонту ми виділяємо 3 млн 400 тис. грн. Завершити його плануємо до кінця цього року. Буде замінено меблі та здійснено капітальний ремонт усіх палат та коридору. У філії, що у Вороновиці плануємо також оголосити тендер і зробити заміну тепломережі, адже вся система в будівлі вже застаріла. Цю заміну необхідно провести, адже під час опалювального сезону там часто були аварійні прориви труб, що забирало чимало коштів. Для заміни теплотраси передбачили 1 млн 500 тис. грн.

– У планах також цьогоріч на першому поверсі вінницького пансіонату встановити гідрованни та кедрові бочки для підопічних. На реалізацію цього проекту передбачається 1 млн 300 тис. грн, – каже директор установи.

– Окрім цього, буде придбано автобус для мешканців та працівників пансонату. Кошти на придбання транспорту були виділені обласною Радою в сумі  2 млн 250 тис. грн.

В ході розмови були озвучені й проблеми, які хвилюють усіх працівників пансіонату. Зокрема, вони говорили про низьку заробітну плату та невідповідність тарифної сітки тому рівню, на якому мали б отримувати.

– Вони отримують 25% за шкідливі умови праці вже в розрахунку із мінімальною заробітною платою, а мали б нараховуватися ці відсотки, як додаткові. Роботи дуже багато і робота важка, а от оплата її знаходиться на неналежному рівні, – наголосив пан Сергій.

Також працівники просили, щоб були передбачені кошти для користування оздоровчими путівками, адже робота у них важка як психологічно так і фізично.    

Вислухавши всі питання та побажання  Михайло Кременюк зазначив, аби від імені директора установи було підготовлено офіційний лист із чітко прописаними проблемою, аби можна було приймати подальші міри.

Після спілкування з колективом заступник голови обласної Ради оглянув приміщення та ознайомився із сучасною системою виклику медичного персоналу. Це допомагає в роботі як медичним працівникам, так і самим мешканцям, які відразу можуть покликати на допомогу.

Повернутись Створено: 23 квітня 2019 року, 18:52 Переглядів: 668

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація