Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

В обласному пансіонаті для осіб похилого віку встановлять гідрованни Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк з робочим візитом відвідав комунальну установу «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» та поспілкувався з керівництвом і колективом.

В ході візиту разом із директором установи Сергієм Якубовським та його заступником Богданом Кесом вручили Почесну грамоту облдержадміністрації та обласної Ради заступнику головного бухгалтера комунальної установи «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» Ользі Пелешок.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк привітав пані Ольгу та подякував за її сумлінну працю та відповідальне ставлення до своїх професійних обов’язків.

Також він висловив своє захоплення відданістю роботі всіх працівників закладу.

– Ви працюєте із нелегкою категорією людей. Роботу, яку ви виконуєте щоденно можна безсумніву назвати благородною, –  сказав Михайло Кременюк.

Директор установи Сергій Якубовський розповів, що після об’єднання Вороновицького психоневрологічного інтернату та комунальної установи «Вінницький будинок-інтернат геріатричного профілю», відбулися позитивні зміни та є певні досягнення.

– З першого числа наступного місяця буде проводитися тендер для  здійснення ремонтних робіт в блоці №2 на п’ятому поверсі, – розповідає Сергій Якубовський. – Завдяки об’єднанню двох установ ми маємо свої кошти. На проведення ремонту ми виділяємо 3 млн 400 тис. грн. Завершити його плануємо до кінця цього року. Буде замінено меблі та здійснено капітальний ремонт усіх палат та коридору. У філії, що у Вороновиці плануємо також оголосити тендер і зробити заміну тепломережі, адже вся система в будівлі вже застаріла. Цю заміну необхідно провести, адже під час опалювального сезону там часто були аварійні прориви труб, що забирало чимало коштів. Для заміни теплотраси передбачили 1 млн 500 тис. грн.

– У планах також цьогоріч на першому поверсі вінницького пансіонату встановити гідрованни та кедрові бочки для підопічних. На реалізацію цього проекту передбачається 1 млн 300 тис. грн, – каже директор установи.

– Окрім цього, буде придбано автобус для мешканців та працівників пансонату. Кошти на придбання транспорту були виділені обласною Радою в сумі  2 млн 250 тис. грн.

В ході розмови були озвучені й проблеми, які хвилюють усіх працівників пансіонату. Зокрема, вони говорили про низьку заробітну плату та невідповідність тарифної сітки тому рівню, на якому мали б отримувати.

– Вони отримують 25% за шкідливі умови праці вже в розрахунку із мінімальною заробітною платою, а мали б нараховуватися ці відсотки, як додаткові. Роботи дуже багато і робота важка, а от оплата її знаходиться на неналежному рівні, – наголосив пан Сергій.

Також працівники просили, щоб були передбачені кошти для користування оздоровчими путівками, адже робота у них важка як психологічно так і фізично.    

Вислухавши всі питання та побажання  Михайло Кременюк зазначив, аби від імені директора установи було підготовлено офіційний лист із чітко прописаними проблемою, аби можна було приймати подальші міри.

Після спілкування з колективом заступник голови обласної Ради оглянув приміщення та ознайомився із сучасною системою виклику медичного персоналу. Це допомагає в роботі як медичним працівникам, так і самим мешканцям, які відразу можуть покликати на допомогу.

Повернутись Створено: 23 квітня 2019 року, 18:52 Переглядів: 563

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація